Opakowania i zamknięcia do opakowań

Profil działalności

Od ponad 25 lat codziennie pracujemy nad tym by dostarczane przez nas opakowania kosmetyczne i zamknięcia były dla naszych odbiorców satysfakcjonujące i inspirujące. Rozpoczęliśmy naszą działalność opierając ją na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie w relacjach z dostawcami, klientami, i pracownikami. Nieustannie powiększające się portfolio naszych krajowych i zagranicznych kontrahentów, wśród których są największe firmy i koncerny z branż: chemii gospodarczej, kosmetycznej i farmaceutycznej, wciąż pomaga nam efektywnie budować opinię silnej marki i rzetelnego, profesjonalnego dostawcy.

Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami i będąc bez wątpienia ogromnym powodem do dumy, są jednocześnie motywacją do dalszej pracy i nieustannego rozwoju.
Dlatego też staramy się regularnie rozszerzać naszą ofertę o nowe innowacyjne produkty, które nie tylko stanowią część aktualnych trendów, ale inspirują do wdrażania nowych rozwiązań. Nigdy jednak nie narzucamy naszym Klientom gotowych rozwiązań, oferując między innymi szereg możliwości w zakresie modyfikacji naszego asortymentu, by każdy mógł dostosować go do własnych potrzeb.

Wiemy również jak ważne są zobowiązania – wiążące umowy, kontrakty, zadeklarowane terminy. Dlatego to, co nas wyróżnia to poczucie bezpieczeństwa, które staramy się dać Klientom. Indywidualne podejście, bezpośredni nadzór nad każdym zamówieniem, podwójny system kontroli jakości, czy pełna logistyka to wszystko co nasi Odbiorcy mają na co dzień.

Drodzy Państwo, by jednak móc udowodnić, ze powyższe słowa nie są jedynie pustymi frazesami, pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy. Wspólnie realizujmy wielkie i małe projekty będące wzorem i inspiracją dla całej branży!


Zespół Polpak Packaging