Opakowania i zamknięcia do opakowań

Zapraszamy na Targi Packaging Innovations!

W dniach 17-18.04, w Warszawie odbędzie się kolejna, już 10 edycja targów Packaging Innovations. W związku z tym już dzisiaj pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr B9 w hali zielonej, gdzie zaprezentujemy zamknięcia do opakowań i opakowania kosmetyczne.


W tym roku wśród nowości znajdą się m.in. produkty wykończone elementami z naturalnego drewna bambusowego, doskonałe dla wszelkich kosmetyków naturalnych. Zaprezentujemy Państwu również mechanizm funkcjonowania innowacyjnych aplikatorów do produktów sypkich, które znajdą zastosowanie w przemyśle kosmetycznym i co ciekawe, również w branży spożywczej. Na stoisku będzie można obejrzeć również opakowanie, które stanowi przełom w aplikacji wszystkich produktów płynnych. Spraying bottle zrewolucjonizuje dotychczasowe pojęcie rozprysku, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniającemu przedłużone uwalnianie medium w postaci bardzo drobnej mgiełki. Nowoczesna technologia dająca szeroki kąt rozprysku cieczy i większą siłę jej wyrzutu gwarantuje pokrycie dużych obszarów powierzchni szybko i równomiernie. Co ciekawe zastosowany mechanizm nie korzysta z tradycyjnych rozwiązań ciśnieniowych stosowanych w powszechnie występujących areozolach. Opakowanie składa się z dwóch odrębnych elementów, dzięki czemu może być wielokrotnie napełniane.
To tylko kilka spośród nowości w naszej ofercie. Na stoisku zaprezentujemy poza tym: spryskiwacze, spryskiwacze spieniające, dozowniki, atomizery, opakowania airless, słoje kosmetyczne, droppery i wiele innych opakowań w ciekawych koloryzacjach i zdobieniach.
Targi będą doskonałą okazją by spotkać się i porozmawiać o przyszłych projektach, innowacyjnych rozwiązaniach i najnowszych trendach. Spotkajmy się zatem 17 i 18 kwietnia w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, w hali zielonej na stoisku B9.


Zaproszenia na targi upoważniające do bezpłatnego wstępu na targi mogą Państwo pobrać tutaj.


Do zobaczenia.

spraying bottle, aplikatory do pudru, opakowania drewniane, słoje