Opakowania i zamknięcia do opakowań

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Cosmopack w Bolonii!

W dniach od 21 do 23 marca zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Cosmopack w Bolonii!
Wystawianie się na targach międzynarodowych na rynkach, do których dostarczamy na co dzień nasze produkty jest szczególnie ważne. Daje możliwość zaprezentowania pełnej oferty opakowań kosmetycznych, zamknięć do opakowań ora usług dodatkowych, które świadczymy. Przede wszystkim jednak jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się z kontrahentami, z którymi współpracujemy oraz do nawiązania nowych kontaktów.

Wiemy doskonale, że rynki europejskie stają się coraz bardziej wymagające jeśli chodzi o opakowania kosmetyczne. Z jednej strony bezpieczeństwo oraz estetyka opakowań muszą zachować najwyższy poziom, z drugiej zaś zawirowania legislacyjne motywują nas do ciągłego aktualizowania oferty i dopasowywania jej do coraz lepszych standardów.
Rynek kosmetyczny to nie tylko opakowania, producentom kosmetyków stawiane są trudne do spełnienia wymogi dotyczące składów, zawartości konserwantów i formulacji.
Firmy te stają się coraz bardziej obciążone przepisami, ale też oczekiwaniami konsumentów. Może to być uciążliwe, szczególne w małych i średnich przedsiębiorstwach, których kadra nie jest przesadnie rozbudowana.
Wychodząc naprzeciw tym ograniczeniom, rozszerzamy nasza ofertę!  
Jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi kompletne opakowanie kosmetyczne, bez obarczania go kontaktami z wieloma poddostawcami i usługodawcami.
Nasze zrealizowane już projekty zaprezentujemy podczas Cosmopack w Bolonii!

Wybarwienia, dopasowanie długości rurki, zadruki to kluczowe usługi, które zaprezentujemy odwiedzającym targi.

Podczas targów COSMOPACK pokażemy nasze możliwości druku na opakowaniach Airless oraz na szklanych butelek w technologiach sitodruku, sprayowania, czy hot oraz cold stampingu.


Premierą tych targów będzie efekt współpracy z drukarnią etykiet, która specjalizuje się w indywidualnych projektach, a nawet personalizacji pojedynczych wydruków, dzięki wykorzystaniu druku cyfrowego - poznaniu i zrozumieniu jego praktycznie nieograniczonych możliwości.
Etykiety na Airlessach będą tylko wycinkiem z całej palety możliwości tej technologii, ale w połączeniu z naszymi opakowaniami dadzą odwiedzającym szansę na przekonanie się jak bardzo efektowne mogą być pozornie zwykłe rozwiązania!

Rewolucja opakowaniowa w Europie

Już niedługo opakowania kosmetyczne podlegać będą przepisom rozporządzenia PPWR, które w znaczny sposób ograniczy ilość stosowanego materiału i jego rodzajów, dlatego warto już teraz zapoznać się z ofertą opakowań o prostej konstrukcji, wyróżniając je redukującym ilość odpadów zadrukiem lub pocienioną etykietą!
Półka drogeryjna to miejsce, w którym towar musi przykuć oko konsumenta, dlatego tak ważne są zdobienia, wykorzystanie nowoczesnych technologii personalizacji etykiet lub jej ukryte możliwości VR.
Podjęcie współpracy z partnerem rozumiejącym potrzeby firm kosmetycznych to zdecydowanie przepis na sukces finalnego produktu.

cosmopack-zaproszenie.png