Opakowania i zamknięcia do opakowań

Zapraszamy na nasze stoiska targowe!

Z ogromną radością zapraszamy Państwa na nasze stoiska targowe!
W dniach 15 i 16 września, podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego w hali głównej Centrum Wystawienniczego EXPO XXI.
Znajdziecie nas Państwo na stoisku nr C17.

Druga impreza targowa tej jesieni, na którą zapraszamy to Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. W dniach 20 i 21 października będziemy czekać na Państwa na stoisku D18 w hali numer 4 terenów targowych „M.O.C.”

Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie, wywołanej pandemią, wracamy do udziału w targach.
Największą radością będzie możliwość spotkania naszych Klientów oraz potencjalnych Klientów. Bezpośrednie rozmowy na stoisku są dla nas bardzo ważne. Choć przez ostatni czas często widywaliśmy się on-line, powrót do klasycznego spotkania twarzą w twarz jest dla nas bardzo ważny. Swobodne rozmowy na stoisku to nie tylko czas omawiania biznesowych tematów, ale też szansa na wzajemne poznanie się, wypicie kawy i spędzenie czasu.  
Podczas tych dwóch dni targowych zaprezentujemy Państwu naszą aktualną ofertę zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych.
Na naszym stoisku znajdziecie Państwo:
Airlessy, kroplomierze z butelkami, czy słoiki stanowiące kompletne opakowania kosmetyczne.
Atomizery, dozowniki, mini triggery i nakrętki – dla branży kosmetycznej.
A dla detergentów spryskiwacze i spieniacze!
Nowością będzie poliolefinowa folia termokurczliwa, o której możliwościach zastosowań przeczytacie tutaj lub opowiemy bezpośrednio na targach!
 
Do zobaczenia w Warszawie oraz w Monachium!
zaproszenie-na-targi-1.png