Opakowania i zamknięcia do opakowań

Zakręcone!

Jak mawiają internetowe prawdy „proste rozwiązania są najprostsze”! Chętnie hołdujemy tej zasadzie i w dużej mierze tak staramy się konstruować naszą ofertę, żeby nie komplikować i nie utrudniać procesów decyzyjnych naszym klientom. Czasami mniejszy wybór wśród kilku sprawdzonych modeli okazuje się strzałem w dziesiątkę! Nasze wieloletnie doświadczenie i analizy sprzedażowe wykazały, że trzy rodzaje nakrętek do butelek, do kosmetyków białych i detergentów są wystarczające.

Nasze „TOPY” to disc topy

Disc top’y sprawdzą się idealnie jako zamknięcia w kosmetyce – płyny do demakijażu, mleczka, toniki, a także balsamy, szampony czy odżywki do włosów. Takie zamknięcie nie tylko jest estetyczne, ale także bardzo praktyczne, szybki gest otwiera i zamyka kosmetyk. Nie ma też obawy, że jakikolwiek element odpadnie i się zgubi, skazując butelkę na wieczne otwarcie.
Nie tylko kosmetyki dla ludzi lubią być tak zamykane, te dla zwierząt i do samochodów również! Nasza oferta nakrętek daje, jak zawsze, możliwość doboru dowolnej koloryzacji, a także szeregu uszlachetnień, co dodaje całemu opakowaniu charakteru i elegancji. Wśród disc top’ów oferujemy również model, którego zewnętrzna część nakrętki wykonana jest z drewna bambusowego, co współgra z kosmetykami ekologicznymi, wegańskimi oraz opakowaniami stanowiącymi same w sobie dekorację łazienki.

Push (and) pull

Płyn do mycia naczyń najczęściej dzierży zakrętkę typu push pull. Dzięki temu może być zawsze otwarty, zawsze pod ręką i nie wymaga zbędnych czynności przy otwieraniu. Choć nasi klienci podejmowali próby zastosowania go w profesjonalnych kosmetykach do włosów, chemii samochodowej, czy w wodzie do żelazka, nie przyjęło się to praktycznie nigdzie poza wspomnianymi płynami do mycia naczyń.
W naszej ofercie znajduje się klasyczna nakrętka tego typu, która, jak wszystkie nasze produkty, może otrzymać dowolną koloryzację. Prosty i powtarzalny kształt, dzięki niecodziennemu wybarwieniu, może stać się elementem rozpoznawalnym Państwa produktu!

Flip (the) top


O ile dwa poprzednie rodzaje nakrętek odnajdują się albo w kosmetykach, albo w detergentach, o tyle flip top’y to grupa, która z powodzeniem odnajduje się w oby tych branżach. Zamyka z powodzeniem i wdziękiem finezyjne buteleczki z płynami micelarnymi, balsamami do ciała, czy innymi kosmetykami, zapewniającymi codzienną higienę i nawilżenie skóry. Równie dużą popularnością cieszą się one w branży detergentowej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, czy samochodowej.  Jednym słowem, niemalże każda butelka, bez względu na jej wnętrze i zastosowanie może być opatrzona flip topem z pełną gwarancją estetycznego wyglądu i wygody w użytkowaniu.
Pełna oferta naszych nakrętek dostępna jest tutaj.