Opakowania i zamknięcia do opakowań

Wydłużone terminy realizacji zamówień składanych w okresie od 6 listopada 2019 do 06 marca 2020.

UWAGA!
Zbliża się czas corocznej przerwy pracy fabryki!
Produkty na specjalne zamówienie z wydłużonym terminem realizacji!
Asortyment ze stałej dystrybucji jest i będzie niezmiennie dostępny od ręki i po dokonaniu formalności związanych z zamówieniem, dostarczamy go w przeciągu 3 dni!

Wstrzymanie produkcji nastąpi w okresie od 13 stycznia do 6 lutego 2020 roku! Przygotowanie do przerwy to wzmożona produkcja, pełne obłożenie martyc oraz kumulacja zamówień złożonych z dużym wyprzedzeniem. 
Wznowienie pracy fabryki będzie się natomiast wiązało z realizacją zamówień, które napłynęły podczas przerwy oraz już po niej.

Jest to duże wyzwanie logistyczne zarówno dla całego zespołu fabryki, jak również dla nas, dołożymy natomiast wszelkich starań, żebyście Państwo, jako nasi klienci, tego w ogóle nie odczuli, żeby Państwa dostawy przebiegały sprawnie, a Państwa produkcja szła w niezachwianym tempie!
Już dzisiaj zachęcamy do weryfikacji stanów magazynowych, analizy planowanej produkcji, pod kątem zapotrzebowania na nasze produkty w okresie luty – maj 2020, przesłania nam gotowego harmonogramu do dnia 5 listopada.

Po przesłaniu nam takiego harmonogramu obowiązek planowania i zabezpieczenia dostępności towarów na konkretne terminy, będzie spoczywał na naszej firmie. Zachęcamy również do kontaktu z Państwa opiekunami, którzy udzielą wyczerpujących informacji, pomogą w planowaniu i zarezerwują terminy produkcji.
Jeśli jednak, w okresie 06.11.2019 – 06.03.2020, nastąpi konieczność złożenia zamówienia poza harmonogramem, czas realizacji będzie znacznie wydłużony i wynosić będzie:
- 17 – 22 tygodni dla produktów z aluminium i/lub metalizacją, dozowników z dozą powyżej 2ml, opakowań kosmetycznych (np. airless, słoje)
- 16 – 20 tygodni dla pozostałych zamknięć/opakowań.

Jeśli planujecie Państwo zwiększenie zamówień produktów z naszej stałej dystrybucji, będziemy wdzięczni za takie prognozy.
Zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy przekonani, że nieco dłuższy czas realizacji zamówień przy wspólnym zaangażowaniu i naszej opiece nad Państwa zamówieniami, minie niezauważony.