Opakowania i zamknięcia do opakowań

Wiosna kwitnie w naszej ofercie!

Podążając za trendami, a nawet wyznaczając nowe, staramy się co jakiś czas zaskakiwać naszych klientów nowościami!
W tym roku nasi odwiedzający, podczas targów Cosmoprof w Bolonii byli pod wrażeniem naszych nowościami!


Niebanalne airlessy

Airlessy to idealne opakowania do różnego rodzaju kremów, podkładów, ale także kosmetyków do ciała i włosów. Mogą występować w przeróżnych pojemościach i wybarwieniach, natomiast ich kształty były do tej pory powtarzalne i przewidywalne, tj. koło lub ewentualnie kwadrat w podstawie.
Nowością w naszej ofercie i w świecie airlessów w ogóle jest model z owalem w podstawie i obłą nasadką.
W pierwszych dniach czerwca zaprezentujemy je w Monachium, na targach CosmeticBusiness, w Polsce pokażemy je dopiero 22-23 czerwca 2022 r. na targach PCI Days w EXPO XXI, więc dziś chcemy zaprezentować je chociaż na zdjęciach. Zaznaczamy, że nie oddają one całego uroku nowych airlessów, nie można też poczuć ich faktury, która przypomina delikatny soft touch.
Koloryzację ogranicza wachlarz próbnika Pantone – my wstępnie poszliśmy w jasny granat.
W naszej ofercie są modele, które ostatnimi czasy stały się modne, warto zwrócić na nie uwagę planując opakowanie kosmetyczne.  Wśród nich: AB 1035-01, AB 1211-01, AB 1302-01 oraz JB 1555-01.
Te ostatnie to zestawienie słoika z airlessem, które sprawdza się doskonale przy mieszaniu kremów z dodatkiem np. serum. Na talerzyk można wydozować porcję kremu, dodać do niej wybrane serum i stworzyć w ten sposób bardziej odżywczą dawkę kosmetyku. Polecane jest to markom, które w jednej linii mają takie kosmetyki i chcą swoim klientkom dać kilka wariantów aplikacji. Oddzielnie serum, oddzielnie krem lub w połączeniu w jednej masie z decyzją po stronie klienta, ile kropel serum uszlachetni krem.

pasteLOVE trendy w koloryzacji
Natomiast jeśli chodzi o koloryzację, serca naszych odwiedzających skradły pastele. Prawdziwym hitem okazały się kroplomierze i szklane butelki wybarwione w pastelowe kolory i wykończone matem.
Jadąc na te targi, przypuszczaliśmy, że może to być strzał w dziesiątkę, ale ilość pozytywnych reakcji nawet nas zaskoczyła!
Kroplomierze podbijają przebojem drogeryjne półki, ale też filmiki na Tik-Toku i instagramowe rolki. Producenci chętnie zamykają nimi już nie tylko kwasy czy sera odżywcze. Dziś są to już emulsje o rzadkiej konsystencji, olejki do włosów i wcierki do skóry głowy. Niemalże każda marka chce mieć produkt w kroplomierzu! Do niedawna elegancki i apteczny wręcz wygląd dodawał ekskluzywności, a dziś dzięki odważnym wybarwieniom może pasować do nowoczesnych i aktywnych linii kosmetyków!
Jeśli masz pomysł na uzupełnienie swojej serii kosmetykiem w kroplomierzu, daj nam znać!
Zaproponujemy idealne rozwiązanie!
Uniwersalne atomizery (M 607-01 i M 605-02) pokazane w kolorach pastelowych zyskały świeżość i całkiem nowe oblicze.
Reakcje na kolory potwierdziły marketingowe teorie, że klienci kupują oczami. Odwiedzający widząc nasze propozycje, już wyobrażali sobie swoje własne produkty na półkach sklepowych. Zaczarowanie pozornie zwykłego produktu kolorem dodaje mu magii. Tej doświadczyli nasi odwiedzający!

Uszlachetnienia, które inspirują

Nie tylko koloryzacje, ale także uszlachetnienia potrafiły przyciągać wzrok odwiedzających.
Złoto, które nigdy nie wychodzi z mody, zastosowane jako np. akcent w dozowniku lub jako całość opakowania, pokazuje szyk, klasę, ale też odwagę w komunikacji.
Inne metale, niekoniecznie szlachetne również potrafią nadać niecodzienny charakter opakowaniu. Idealnym przykładem może być szczotkowane aluminium, które dzięki swojej fakturze ma niezwykle surowy wygląd. Prosty w kształcie airless staje się aluminiowym akcesorium dla np. barberskich kosmetyków.
Mocne, elektryzujące akcenty w pozornie codziennych zamknięciach dodają im przysłowiowego pazura! Udowadnia to tezę, że niewielka zmiana może zdziałać cuda.
Perła czy pudrowe róże to klasyki zarówno w biżuterii, naturze, jak i w kosmetyce. Jeśli celem jest oddanie lekkości, ekologii i stylu oferowanemu produktowi, warto zastosować taką kolorystykę.

Zapraszamy na nasze kolejne stoiska targowe!

Wszystkie wspomniane produkty i koloryzacje będą do zobaczenia już niebawem!
W Monachium 1-2 czerwca 2022 r. podczas CosmeticBusiness oraz w Warszawie na targach PCI Days, które odbędą się 22-23 czerwca 2022 r.
Do zobaczenia!


rozwiazania-ktore-inspiruja.png