Opakowania i zamknięcia do opakowań

WAŻNE! Wydłużone terminy realizacji zamówień.

Szanowni Państwo,


W związku z coroczną przerwą w produkcji informujemy, że wydłuży się czas realizacji zamówień na produkty, na specjalne zamówienie.
Kumulacja zamówień i obłożenie matryc spowodują, że dotychczas obowiązujące terminy zamówień ulegną zmianie. Dokładamy wszelkich starań by zaistniałe niedogodności odczuli Państwo w jak najmniejszym zakresie. Dlatego też już dzisiaj zachęcamy Państwa do weryfikacji stanów magazynowych, sprawdzenia zapotrzebowania na produkty oraz przesłania, do 14.11.2018 r. harmonogramu zapotrzebowania na towar w miesiącach luty – maj 2019 r.Po złożeniu takiego harmonogramu obowiązek planowania i zabezpieczenia dostępności towaru na konkretne terminy będzie spoczywał po stronie Polpak Sp. z o.o. Zachęcamy Państwa również do kontaktu z Państwa opiekunami, którzy udzielą wyczerpujących informacji, pomogą w planowaniu i zarezerwują dla Państwa termin na produkcji.


Informujemy, iż realizacja zamówień złożonych w terminie: 15.11.2018 r. – 22-03.2019 r. wynosić będzie:
- 17 – 22 tygodni dla produktów z aluminium i/lub metalizacją, dozowników z dozą powyżej 2ml, opakowań kosmetycznych (np. airless, słoje)
- 16 – 20 tygodni dla pozostałych zamknięć/opakowań.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nieco dłuższy czas realizacji zamówień przy wspólnym zaangażowaniu i naszej opiece nad Państwa zamówieniami, minie niezauważony.

zamówienia, opakowania, zamkniecia