Opakowania i zamknięcia do opakowań

W lata dwudzieste wchodzimy pewnym krokiem!

W lata dwudzieste wchodzimy pewnym krokiem!
Nowy rok wiąże się z postanowieniami, planami i marzeniami, które z kolejnym początkiem chcemy zrealizować. Statystyki są jednak nieubłagane i mówią, że większość z tych górnolotnych planów płonie na panewce już w połowie stycznia.
My, jako Polpak Packaging jesteśmy optymistycznymi realistami. Stawiamy sobie wysokie cele, ale na etapie planowania weryfikujemy takie, z realizacją których możemy mieć trudności, przewyższające późniejsze profity. Te najbardziej praco- i czasochłonne dzielimy na etapy i sukcesywnie pracujemy nad ich realizacją.

Jeśli zmiany to tylko na lepsze!
Najważniejszym i absolutnie niepodważalnym celem jest kontynuowanie najwyższej jakości serwisu, który świadczymy, względem naszych  klientów. Wiemy jednak, że zawsze można lepiej! Wychodząc z tego założenia, od końca zeszłego roku pracujemy nad wdrożeniem nowego systemu ERP. Rok 2020 będzie dla tego przedsięwzięcia przełomowy. Usprawniony w ten sposób zostanie każdy etap realizacji zamówienia, od przechowywania i przetwarzania danych, poprzez oferty, zamówienia, dokumenty celno-księgowe.
Jesteśmy otwarci na zmiany, jesteśmy dobrze przygotowani, a zaplecze tego przedsięwzięcia  jest w rękach ludzi, którzy są specjalistami w swoim fachu.
W momencie, kiedy nasze działania znacznie przyśpieszą, będzie wiadomo, że nowy system działa!

Wykorzystujemy, co już wyprodukowano!
Oprócz zmian, które wprowadzamy, podchodzimy świadomie do tego, co już mamy. Tu w kontekście bardzo globalnym! Lata dwudzieste XXI będą dla nas wytężoną pracą nad proekologicznymi zachowaniami, tak naszymi, jak i naszych klientów.
W poprzednim roku wprowadziliśmy, jako pierwsi w Europie, na rynek opakowania Airless oraz dozowniki, które w swoim składzie zawierały do 50% PCR’u, czyli granulatu pochodzącego z recyklingu. Pod koniec roku otrzymaliśmy pierwsze zamówienia od naszych klientów, w najbliższych miesiącach produkty te pojawią się na drogeryjnych półkach i w rękach finalnych klientów.
Jesteśmy dumni z tego, że nie znajdując alternatywy dla tworzywa sztucznego, znaleźliśmy alternatywę dla wprowadzania na rynek jego coraz większej ilości!
Staramy się, i będziemy to robić konsekwentnie dalej, uświadamiać naszych klientów na temat walorów regranulatu i zastosowania go w naszych produktach oraz namawiać ich do wyboru właśnie tego tworzywa.

Save the date!

Jak co roku zapraszamy do spotkań z nami na targach!
W tym roku czekamy na Państwa na naszych stoiskach podczas:
- WarsawPack, 3 – 5 marca, Nadarzyn
- Packaging Innovations, 1 – 2 kwietnia, Warszawa
- Interpack, 8 – 13 maja, Düsseldorf
- PCI DAYS, 4 – 5 czerwca, Warszawa,
- CosmeticBusiness, 17 – 18 czerwca, Monachium


Oprócz tych imprez, podczas których ugościmy Państwa na naszym stoisku, planujemy odwiedzić ponad 20 imprez branżowych w całej Europie! Będziemy Państwa na bieżąco informować o tym, dokąd się wybieramy, żeby móc umówić się na spotkania.
Specjaliści od nowoczesnych technologii chcą nas przekonać, że maile, telefony i komunikatory to najlepsze metody do kontaktów międzyludzkich. My jednak jesteśmy tradycjonalistami i uważamy, że dobra kawa, przyjazna atmosfera i rozmowa twarzą w twarz są bardzo ważnym elementem sukcesu współpracy. Doświadczenie nauczyło nas, że podczas właśnie takich, często niezobowiązujących, spotkań pojawiają się najciekawsze pomysły i propozycje wprowadzenia ich w życie.
Już teraz cieszymy się na targowe spotkania z Państwem!