Opakowania i zamknięcia do opakowań

Viva Magenta!

Pod koniec roku Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2023 – Viva Magenta!
Dziś my prezentujemy nasze propozycje na zamknięcia właśnie w tym kolorze!

Viva Magenta to połączenie świata natury oraz wirtualnej rzeczywistości. Jest energetyczną odmianą czerwieni, która ma dać nam siłę i moc. Kolor roku to wypadowa analiz trendów i nastrojów wśród konsumentów. Wynikiem tego było zatem okrzyknięcie czerwieni tym, czego nam potrzeba!
Energii, płodności, ale także krwi, bo taką symbolikę przypisuje się czerwieni! Niesie ona ze sobą odwagę, pobudzenie i zuchwalstwo.
Po trudnych latach takich właśnie emocji nam potrzeba!

Viva Odwaga!
Zastosowana w opakowaniach kosmetycznych Viva Magenta będzie niosła ze sobą mocne przesłanie. Symbolizując pobudzenie, ukrwienie i odżywienie daje obietnicę, którą spełni kosmetyk.
Czerwony to także odważny dodatek dekoracyjny w łazience, czy na półce z kosmetykami. Przykuwa wzrok, wyróżnia się spośród stonowanych opakowań, które były trendem ostatnich lat.

Viva Pobudzenie!

Czerwień to także zmysłowość, zamknięcie w niej kosmetyków branży erotycznej jest praktykowane od lat. Dziś tym mocniej i odważniej można łączyć czerwień z czernią lub złotem. Kosmetyki rozgrzewające już swoim opakowaniem niosą obietnicę ciepłej rozkoszy. Ukryć tajemnicę i powoli odkrywać sekrety, nie tylko ukryte w buteleczce.


Viva Walka!

Czerwień to kolor dla odważnych. Stosowanie go w kosmetyce kolorowej wymaga przełamania barier. Ale już jako opakowanie kremu do rąk, dyskretnie wyjmowanego z torebki może być amuletem, dodającym siły. Dla bacznego obserwatora stanie się symbolem ukrytej siły i odwagi, dobywanej, tylko wtedy, kiedy pojawia się przeciwność, z którą warto walczyć.

Architekci doskonale wiedzą, że barwy zastosowane we wnętrzach wpływają na nasze nastroje. Nawet drobne elementy w mocnych kolorach  są małymi, pobudzającymi impulsami.
Naszemu światu zarzuca się mnogość bodźców, które nas otaczają z każdej strony. Chęć ucieczki przed nimi może przyjąć skrajną formę w postaci ascetycznych wnętrz i wyciszających melodii.
Współczesny świat każe nam być też w gotowości do podejmowania wyzwań. A drobne, czerwone impulsy, które sami sobie, świadomie dodamy do codzienności, niech staną się tymi, które zagrzeją nas do walki o dobrą sprawę.
Viva magenta!

magenta-ktora-inspiruje.png