Opakowania i zamknięcia do opakowań

Trzy zastosowania dozownika pianotwórczego

Dozowniki pianotwórcze są poręczne, zgrabne, wygodne i coraz modniejsze.
Znajdują zastosowanie w coraz większej liczbie produktów!
Zobacz, dlaczego warto rozważyć wprowadzenie ich do Twoich kosmetyków.

- Pianka do mycia ciała

Do tej pory dozownik pianotwórczy kojarzył się z pianką do mycia twarzy, ewentualnie do mycia rąk.
Dziś, coraz śmielej, na półkach sklepowych pojawiają się pianki do mycia całego ciała.
Konsystencja pianki w połączeniu z pięknym zapachem i właściwościami nawilżającymi daje namiastkę luksusu. A to właśnie chcemy zapewnić klientom, podczas stosowania naszego kosmetyku. Delikatne rozprowadzenie jej na ciele oraz aromaterapia to wspaniałe doznania sensoryczne, dzięki którym klient chętnie wróci po naszą piankę, bo na poziomie ciała będzie pamiętać, że sprawiła MU przyjemność!


- Odplamiacze do tkanin i tapicerek
Wychodząc ze strefy luksusu, ale pozostając wśród satysfakcjonujących doznań, proponujemy w piankę zamienić odplamiacz.
Często to właśnie piana jest formą aktywną, która ma prawdziwą moc wywabiania plam. Warto ułatwić pracę konsumentowi i zdjąć z niego czynność „zmieszaj z wodą dla uzyskania piany”.
Każdy z nas ceni swój czas i wygodę. Jeśli mamy moc dania komuś w prezencie kilku minut, zróbmy to! Szczególnie, że plamy i pozbywanie się ich nie wiąże się z przyjemnością, niech zatem użycie odplamiacza będzie jak najmniej uciążliwe.

- Płyn do mycia naczyń
To absolutny „game changer”! Podczas, kiedy zmywanie ręczne odchodzi do lamusa, a płynu do mycia naczyń używa się w niewielkich ilościach do umycia tych utensyliów, które nie nadają się do włożenia do zmywarki, płyn w piance jest wybawieniem i atrakcją.
Można dozować go w niewielkich ilościach – to nacisk na pompkę decyduje o ilości pianki.
Jest nowoczesny, elegancki i idealnie pasuje do „rozrywki”, jaką jest zmywanie wybranych naczyń.
Dozownik pianotwórczy jest oczywiście w pełni użyteczny, przy pełnoetatowym zmywaniu.


Jeśli czas jest ważny – w naszym warszawskim magazynie dostępne są dozowniki na gwint 43/400, białe, z rurkami o długości 139 lub 169 mm, które możemy skrócić lub wymienić na dłuższe.
Sprawdź również naszą ofertę dozowników na specjalne zamówienie, które można wybarwić w dowolnym kolorze, oferujemy je w szerokim wachlarzu gwintów i kształtów główek.

*Ważną wskazówką techniczną jest fakt, że żeby dozownik stworzył piankę, konieczny jest środek pianotwórczy w kosmetyku.


4-dozowniki-spieniajace-12-01.png