Opakowania i zamknięcia do opakowań

Trzy produkty, które zamknięte mini trigger’em podbiją serce Twojego klienta!

Planując opakowanie z pogranicza branży kosmetycznej i detergentowej należy uwypuklić cechy, które są najistotniejsze dla klienta.
Istnieje duża ilość produktów, które są trochę detergentem, a trochę kosmetykiem.
Ich dozowanie powinno się odbywać, jak w detergencie – np. powinny mieć ładny rozprysk.
Ale ich wygląd powinien być delikatny i subtelny, jak w kosmetyku.

Do takich produktów należą odświeżacze powietrza.
Nie są one środkami czyszczącymi, ale nie są też kosmetykiem. Nie są chowane w szafce łazienkowej, czy kuchennej, nie stoją jednak na pierwszym planie, jak np. perfumy. Jednocześnie są w mieszkaniu w miejscu widocznym i łatwo dostępnym, więc ich wygląd powinien być miły dla oka oraz obiecujący to, co gwarantuje producent – odświeżenie, ładny zapach lub pochłonięcie nieprzyjemnych woni.

Warto zatem podbić opakowaniem tę obietnicę, zainspirować się światem perfum, pójść w odważne kolory, wyrazistą etykietę i praktyczne, niezawodne zamknięcie.

Kolejną grupą produktową, przy której świetnie sprawdzają się mini triggery to kosmetyki samochodowe.
Znowu trochę kosmetyki, trochę detergenty!
Woski, płyny czyszczące skórę lub drewniane elementy wnętrza auta, czy preparaty do coraz popularniejszego detailingu, wymagają zamknięcia, którego wygląd dodaje elegancji tejże  pielęgnacji.
Dbanie o samochód może mieć kilka twarzy, szybkie mycie raz na kwartał, mycie i odkurzanie raz w miesiącu, lub być prawdziwą pasją, formą spędzania wolnego czasu i celem samym w sobie!
Dla tych ostatnich każdy szczegół ma znaczenie. Od jakości produktów, przez wygląd butelek, poręczność zamknięć i dostosowanie dozowania do konkretnego produktu.
Jeśli skupiamy się na niedużych elementach drewnianych deski rozdzielczej, doza preparatu musi być relatywnie nieduża, łatwa do kontrolowania przez odpuszczenie cyngla lub ponowne jego naciśnięcie.
Jeśli prace konserwacyjno-czyszczące skupione są na małych elementach – tapicerka w drzwiach, warto też dozować detergent z pełną kontrolą, a jednocześnie mieć pewność idealnej mgiełki. Pasjonaci nie pomijają faktu, jak ich akcesoria czyszczące wyglądają na półce w garażu. Przypadkowość kłuje w oczy, szczególnie jeśli celem jest harmonia i porządek.
Linie produktowe powinny być spójne i cieszące oko, jeśli stoją koło siebie. Produkty przeznaczone np. do czyszczenia niewielkich powierzchni -  w tych samych butelkach, z jednakowym zamknięciem, a rozróżnione tylko etykietami? Bez patrzenia na to wiemy, że wygląda to dobrze.
Ukoronowanie białym mini triggerem, który jeśli nawet w trakcie pracy się pobrudzi, a jego przetarcie będzie ukoronowaniem satysfakcjonującej pracy… Brzmi świetnie!

Kosmetyki dla dzieci to kolejna, ciekawa część branży.

Ich pakowanie to nie lada wyzwanie, gdyż ich aplikacja bywa dynamiczna!
Krzyki i płacze przy rozczesywaniu włosów, a nawet już przy propozycji zastosowania odżywki, która ma zadziałać jak znieczulenie. Często opór zmienia się w ucieczkę…
Determinacja rodzica w osiągnięciu celu – aplikacja odżywki i rozczesanie włosów oraz determinacja dziecka w osiągnięciu celu – nie pozwolenie na dotknięcie włosów!
Obierając stronę rodzica chcemy go zaopatrzyć w oręż, który pozwoli mu wygrać to starcie!
Mini triggery – niewielka doza, więc jeśli się nie trafi w czuprynę nie straci się zbyt wiele produktu. Ładny rozprysk, jeśli się trafi to obszar działania jest spory!
Istnieje też szansa, że po kilku takich bataliach nasze dziecko przekona się,  że odżywka owszem działa, czesanie włosów nie musi być bolesne, a psikanie po głowie to świetna zabawa.
Tu znowu puszczamy oczko do rodziców, mini trigger ma blokadę, jeśli dziecko jej nie połamie*, to kosmetyk nie zostanie zużyty na raz, na siebie, czy na kota….

Dobranie zamknięcia to nie tylko sposób dozowania produktu.

Poznanie klienta i jego nawyków oraz potrzeb pozwala na oddanie w jego ręce dokładnie tego, czego potrzebuje, kiedy on może jeszcze nie wie, że tego potrzebuje.

Mini triggery to jedne z najpopularniejszych naszych zamknięć, dlatego mamy je na stocku i dostępne są od ręki!
Białe, czarne i transparentne, na gwint 24/410!
Jeśli Twój mini trigger powinien mieć inny kolor, daj nam znać, przygotujemy ofertę na indywidualne zamówienia!


*blokada nie posiada atestu CRC

mini-triggery-pl.png