Opakowania i zamknięcia do opakowań

Travel Packaging – Kolorowy zawrót głowy w sam raz do walizki

Planowanie wyjazdów urlopowych należy zaczynać odpowiednio wcześnie. Nie tylko miejsce wyjazdu, ale także to, co musimy ze sobą zabrać!
Bagaż zawsze staramy się ograniczyć do minimum, czasami wymuszają to na nas linie lotnicze i ich obostrzenia dotyczące wagi i wymiarów walizek, czasami świadomość konieczności dźwigania mobilizuje nas do kompresowania wakacyjnego ekwipunku.
Jakie to czynniki by nie były, ciężko w tym wszystkim zrezygnować z ulubionych kosmetyków lub tych, których wymaga miejsce naszych wakacji - krem z filtrem, mleczko po opalaniu, czy łagodzący żel pod prysznic bywają nieodzowne.
Kosmetyki w swoich regularnych opakowaniach są przeznaczone do dłuższego użytkowania w domowych warunkach, ich duże opakowania nie tylko zajmują miejsce, ale także zwiększają wagę urlopowego dobytku.
W naszej ofercie znajdują się silikonowe opakowania przeznaczone specjalnie na takie okazje!
Czyż nie byłoby idealnym pomysłem zaproponowanie klientom całej serii ich ulubionych kosmetyków w podręcznym wymiarze? Urocze kolory naszych opakowań doskonale komponują się z urlopowym, niezobowiązującym nastrojem.
Na pozór zwykłe „tubki”, a kryją dodatkowe funkcje, które pokochają klienci – możliwość odkręcenia i uzupełnienia kosmetyku oraz wybór na kołnierzu nazwy kosmetyku, który jest wewnątrz. Prawdziwym hitem jest przyssawka, stanowiąca integralną część wybranych modeli. Drobny szczegół, a pomoże zachować higienę w hotelowej łazience. „Przyklejenie” żelu pod prysznic do ściany, a nie gubienie go pod nogami! Czyż to nie jest genialne!?
Pojemności naszych opakowań podróżnych potwierdzają ich charakter – od 37 do 98 ml! Czyli na tyle kosmetyku, ile potrzeba na ok. dwutygodniowy urlop!
Poznaj szczegóły!