Opakowania i zamknięcia do opakowań

Targowe tournée zakończone sukcesem

Przełom września i października był niezwykle intensywnym okresem, jeśli chodzi o naszą aktywność na branżowych targach w kraju i za granicą.
Jesienne tournée zaczęliśmy obecnością na Branżowych Targach Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego – CosmeticBusiness Poland, które odbyły się na warszawskich terenach targowych EXPO XXI. Od czterech lat jesteśmy stałym wystawcą tej imprezy, nasi klienci co roku doskonale wiedzą, że czekamy tu na nich z naszym stoiskiem, pyszną kawą, a przede wszystkim z naszym stałym asortymentem oraz nowościami, których premiera miała miejsce właśnie podczas dwóch targowych dni.

Foto: Polpak Sp. z o.o.


Dozowniki z PCRu – nasza odpowiedź na światowe trendy
W ramach targów CosmeticBusiness Poland odbyła się wystawa specjalna „The Green Way of Cosmetics”, ideą której było pokazanie możliwości zastosowania przyjaznych środowisku rozwiązań w wytwarzaniu opakowań kosmetycznych. Jedną z „atrakcji” były nasze dozowniki, których główne elementy – główka, pompka i nakrętka wykonane są w 15% z tworzywa sztucznego, pochodzącego z recyklingu. Dozowniki te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Ilość procentowa PCRu, w składzie dozownika, który może być głównym lub nawet jedynym materiałem stanowił najczęściej poruszany temat. Tym bardziej cieszyło nas, że wywołaliśmy niemałe poruszenie wśród odwiedzających, a dozowniki stały się jego przyczyną.

Foto: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.


Taropak – przystanek obowiązkowy
Kolejnym miejscem na naszej mapie był Poznań. Tam na stoisku czekaliśmy na odwiedzających, podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania - Taropak. Na targach, z największą tradycją w naszym kraju prezentowaliśmy opakowania kosmetyczne i zamknięcia do opakowań, a koledzy z działu maszyn służyli fachową poradą w temacie planowania i wdrażania nowoczesnych linii pakujących.
Stoisko obu naszych działów cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, a szerokie spektrum prezentowanych produktów i usług wpisywało się w trend poznańskich targów, które swoją tematyką  obejmują każde zagadnienie związane z pakowaniem.

Foto: Polpak Sp. z o.o.


Nie mogło nas zabraknąć na Targach Technik Pakowania i Opakowań w Norymberdze.
Nasza obecność na tej imprezie dała nam szansę nie tylko na spotkania z klientami z całej Europy, ale także na przekonanie się, że polski rynek opakowań, który współtworzymy od wielu lat, stoi na najwyższym światowym poziomie.

Foto: NuernbergMesse / Thomas Geige


Trzy duże imprezy targowe dały nam moc inspiracji i motywacji do działania! Spotkania ze stałymi i nowymi klientami są tą siłą napędową, która nas uskrzydla do dalszej pracy, do podejmowania starań o realizację najbardziej wymagających projektów oraz do urzeczywistniania innowacyjnych wizji naszych klientów.
Dziękujemy, że byliście i jesteście Państwo z nami!
Przez cały rok jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i osobiście na spotkaniach indywidualnych, natomiast kolejną okazją do spotkania całego naszego zespołu będzie Prima Aprilis i to nie Prima Aprilis!
Targi Packaging Innovations – 12. Międzynarodowe Targi Opakowań odbywać się będą 1 i 2 kwietnia w Warszawie.
Już teraz zapraszamy na nasze stoisko!