Opakowania i zamknięcia do opakowań

Targi opakowań. Zapraszamy na nasze stoiska.

Jesień od lat obfituje w wydarzenia targowe w branży opakowaniowej. Nie inaczej jest i w tym roku. Na miłośników opakowań kosmetycznych i zamknięć do opakowań czeka kilka ważnych imprez branżowych, podczas których będzie możliwość obejrzenia innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań.


W związku z tym już dzisiaj zapraszamy Państwa na polską edycję targów Cosmetic Business, które odbędą się 26 i 27 września w Warszawie w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, gdzie Polpak Packaging pojawi się w roli wystawcy. Zaprezentujemy Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań w obszarze zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zamówień, produktów na stoku oraz tych projektowanych indywidualnie dla Państwa, a także podpowiemy jak skutecznie przygotowywać opakowania i zamknięcia do ponownego wykorzystania. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem i ugościć kawą na stoisku CB 810 w godzinach od 10.00 – 17.00 pierwszego dnia oraz od 10.00 – 16.30 drugiego dnia targów. Chętnie podarujemy też Państwu drobny upominek prezentujący funkcjonalność i estetykę naszych opakowań, z którego można na co dzień korzystać. Jednocześnie informujemy, że udział w targach jest całkowicie bezpłatny wystarczy dokonać tylko darmowej rejestracji tutaj.


Pragniemy również serdecznie zaprosić Państwa na nasze stoisko na targach Taropak, które odbędą się w dniach 1-4 października w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej. Na naszym stanowisku nr 62 w pawilonie 6 znajdą Państwo maszyny pakujące, folie termokurczliwe oraz przedstawicieli działu opakowań w postaci różnorakich zamknięć i opakowań kosmetycznych. Tutaj również nasi pracownicy chętnie przybliżą Państwu nasze produkty, możliwości modyfikacji, projektowania oraz ich ponownego przetwórstwa. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w godzinach między 09.00 – 17.00. Pragniemy poinformować również, że dysponujemy zaproszeniami uprawniającymi do bezpłatnego wstępu na targi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w tej sprawie z biurem: biuro@polpak.pltargi opakowań, dozowniki, atomizery, butelki, zamknięcia do opakowań