Opakowania i zamknięcia do opakowań

Spotkajmy się na targach w Warszawie!

Spotkajmy się na targach w Warszawie!
W dniach 2 i 3 kwietnia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, na których nie może zabraknąć firmy Polpak Packaging!
Nasz zespół czeka na Państwa w hali zielonej na stoisku A11!
Packaging Innovations będzie doskonałą okazją do zaprezentowania naszym stałym klientom nowości produktowych oraz do przedstawienia oferty firmy Polpak nowym kontrahentom.

Poznaj nasze spryskiwacze!
W  naszej szerokiej ofercie dedykowanej chemii gospodarczej, detergentom i chemii specjalistycznej znajdą Państwo spryskiwacze, których warianty mogą zostać dopasowane do wymagań konkretnego produktu - od rodzaju materiału, z którego został wykonany, przez wielkość dozy, rodzaj bezpiecznego zamknięcia, aż po wzory, kolory i rodzaje wykończenia.
Nowością, którą będziemy chcieli pokazać będą spryskiwacze i spieniacze Dual Shroud w wersji matowej!


Coś dla branży kosmetycznej!
Nasza oferta zamknięć jest naprawdę imponująca. Podczas targów postaramy się Państwu pokazać część z nich.
Jeśli zamknięcia wymagają kosmetyki do pielęgnacji ciała, czy włosów, chętnie zaproponujemy dogodne rozwiązanie w postaci takich produktów jak: nakrętki flip top, czy disc top oraz warianty tych drugich uszlachetnione np. drewnem.
Jeśli natomiast Państwa produkt wymaga zamknięć typu mini triggery, które świetnie sprawdzą się przy takich kosmetykach, jak np.: filtry UV, mgiełki odświeżające, czy repelenty na owady, również jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania i zaproponować odpowiedni produkt.
Nierzadko wyzwaniem, z którym się mierzymy, jest zaproponowanie zamknięcia opakowania z substancjami oleistymi, czy farmaceutykami, dla których najlepszą grupą produktową są atomizery. Ich różnorodność, wielkość dozy i design, które znajdują się w ofercie firmy Polpak, pozwalają nam na dobranie atomizera, który zagwarantuje nie tylko idealne zamknięcie, ale także wpłynie na precyzję aplikacji Państwa produktu.
Na naszym stoisku zaprezentujemy również opakowania typu airless oraz słoje kosmetyczne. Ich  spektrum rozmiarów i funkcji oraz szeroka możliwość zastosowania może okazać się tym rozwiązaniem, którego Państwo poszukujecie lub inspiracją do stworzenia nowego produktu.
Nasze słoiczki, czy airlessy finalnie znajdują zastosowanie w kosmetyce białej, pielęgnacyjnej, ale także w niektórych produktach spożywczych.


Bądź eco razem z nami!
Bycie eco to nie tylko moda, czy chwilowy trend, który zdezaktualizuje się z końcem roku. Bycie eco to styl życia, zmiana postrzegania codzienności i wzięcie odpowiedzialności za naszą planetę.
Firma Polpak nie pozostaje obojętna na temat recyklingu produktów, które oferuje i stale pracujemy nad zwiększeniem ich ilości w swojej ofercie.
Jeśli bycie eco wpisane jest w filozofię Państwa firmy, pozwólcie nam zaproponować zamknięcia lub całe opakowania, które po zużyciu nie będą ciężarem dla naszej planety!

Podczas dwóch dni targowych nasi handlowcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty naszej firmy. Nasz zespół czeka na Państwa 2 i 3 kwietnia w hali zielonej na stoisku A11 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy Prądzyńskiego 12/14 na warszawskiej Woli!


Opakowania kosmetyczne, zamknięcia do opakowan