Opakowania i zamknięcia do opakowań

Spotkajmy się na targach!

Wiosna w branży opakowaniowej to początek licznych imprez targowych, konferencji i spotkań. Z roku na rok liczba tego rodzaju wydarzeń się zwiększa, co oznacza, że odwiedzającym odpowiada ta forma kontaktu z potencjalnymi dostawcami. W jednym miejscu mają oni szansę skonfrontować ze sobą wiele produktów, porównać szereg ofert i zdobyć najważniejsze informacje. Targi to z pewnością wydarzenie, w którym warto uczestniczyć.


Miło nam poinformować, że firma Polpak również w tym roku pojawi się na najważniejszych imprezach targowych, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.
W dniach 2-3 kwietnia zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji targów Packaging Innovations, które odbędą się w centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Będziemy oczekiwać Państwa w hali zielonej na stoisku A11 w godzinach 10.00 – 16.30 2 kwietnia, oraz 10.00 – 16.00 3 kwietnia. Z przyjemnością zaprezentujemy państwu naszą ofertę zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych, które od lat dostarczamy firmom z branż chemii gospodarczej i kosmetycznej. Chętnie przedstawimy również nasze nowości, zgodne z najnowszymi trendami i wymogami rynku. Odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy zarys działania, który od lat jest naszą wizytówką w branży i nieustannie pomaga nam umacniać opinię rzetelnego i terminowego dostawcy. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów do odwiedzenia Polpak Packaging.
By ułatwić nasze spotkanie zachęcamy do pobrania zaproszenia do udziału w targach, uprawniającego do bezpłatnego udziału w tym wydarzeniu. Zaproszenie należy pobrać tutaj, a następnie proszę zarejestrować się na stronie targów.


Z kolei w marcu pragniemy zaprosić Państwa na targi Warsaw Pack gdzie prezentować będzie się głównie nasz drugi dział – maszyn pakujących. Nie zabraknie tam jednak również przedstawicieli z działu opakowań, dlatego już dzisiaj zachęcamy do udziału. Targi Warsaw Pack odbędą się w dniach 5-7 marca przy Aleji Katowickiej 62 w Nadarzynie. Zapraszamy na stoisko nr 42 w hali E w godzinach 10.00 – 16.00 w dniach 05-06.03, oraz 10.00-15.00 07.03. W przypadku tych targów wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora by móc pobrać QR code, który uprawnia do bezpłatnego udziału w wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk oraz śledzenia na bieżąco aktualności gdzie będziemy informować o pozostałych wydarzeniach.

propozycja-1-mniejsza-1.png