Opakowania i zamknięcia do opakowań

SPFy na półkach drogeryjnych, a my realizujemy zamówienia bożonarodzeniowe!

Tak, tak, to już pora pomyśleć, jak zaskoczyć klientów przed świętami!
Choćbyśmy bardzo chcieli zatrzymać lato, doświadczenie uczy nas, że to się nie uda.
Z tego samego źródła wiemy, że grudzień i czas prezentów nadejdzie szybciej, niż nam się wydaje.
Wiedząc, że kosmetyki od lat są najlepszymi pomysłami na upominki dla najbliższych, warto wykorzystać tę falę. Niezależnie od tego, czy balsam do ciała, zestaw do pielęgnacji włosów, czy perfumy, zawsze cieszą obdarowanego.
Atmosfera zakupów przedświątecznych, pośpiech i tłumy w sklepach jeszcze bardziej unaoczniają, że klient kupuje (nomen omen) oczami.
Szybki scann drogeryjnej półki i wybranie produktu, który się wyróżnia.
A co się wyróżnia? Dla każdego coś innego. Osoby, które głęboko zakorzenione mają ekologiczne podejście do zakupów, wybiorą produkty w skromnych opakowaniach z ekologicznym składem.

Osoby wierzące, że do recyklingu trafia wszystko, a bogato zdobione opakowanie oddaje atmosferę świąt, sięgną po złocenia w zestawieniu z czerwienią i zielenią, o intensywnym zapachu i bogatym składzie.

Produkty sezonowe muszą być zgodne ze strategią marki. Warto się wyróżnić, nie tracąc swojego charakteru!
Jeśli zależy Wam na stworzeniu niebanalnych opakowań na tę okazję, warto rozpocząć projektowanie, zamówić próbki, przeprowadzić testy oraz złożyć finalne zamówienie. Na dostawę produktów ze stałej dystrybucji czeka się do dwóch dni, ale czas produkcji spersonalizowanych zamknięć, czy opakowań z dodatkowymi zdobieniami jest zdecydowanie wydłużony do kilkunastu tygodni.
Rozpocznij z nami przygotowania do świąt!
Poznaj naszą ofertę i zapytaj nas o więcej!

bozenarodzenie-w-lipcu.png