Opakowania i zamknięcia do opakowań

Słoiki aluminiowe – praktyczne i ekologiczne

Słoiki aluminiowe – praktyczne i ekologiczne

Aluminium może być przetwarzane nieskończoną ilość razy!
Aluminium jest lekkie, co obniża cenę transportu!
Aluminium jest trwałe i eleganckie, czym dodaje pazura lub nadaje charakteru vintage!
Poznaj nasze słoiki w pojemnościach od 10 do 350 ml!

Nasz asortyment kierujemy m.in. do producentów kosmetyków, dla których wygląd opakowania jest niemalże tak samo ważny, jak jego zawartość. W dobie świadomego podejścia do tematu odpadów i recyklingu przedstawiamy produkt, który recyklingowany może być nieskończoną ilość razy!
Aluminium, to tak naprawdę pierwiastek glin o czystości technicznej, dzięki procesom obróbczym możemy cieszyć się jego praktycznymi właściwościami i stosować je w branży opakowaniowej!

W naszej ofercie znajdą Państwo aż 13 pojemności aluminiowych słoików!
Najmniejsze, 10 mililitrowe, nadające się do przechowywania np. maści, wazeliny, czy balsamów do ust, przez średnie np. 100 ml, których pojemność sprawdzi się idealnie w przypadku produktów do włosów, kosmetyków barberskich, aż do naprawdę duże – 350 mililitrowe, które chętnie zamkną balsamy do ciała, kremy dla dzieci, ale także niezwykle modne mydła i szampony w kostce. Dzięki takiemu połączeniu aluminiowa puszka staje się jednocześnie mydelniczką na czas używania kostek!
Słoje aluminiowe, odpowiednio zadrukowane lub ze stylową etykietą mogą śmiało służyć do zamknięcia w nich kosmetyków bardziej „surowych” lub vintage. Takie połączenie gwarantuje przykucie uwagi klienta w drogerii.
Nie tylko kosmetyki dla ludzi wymagają stylowego zamknięcia.
Świetnym pomysłem jest stworzenie np. linii preparatów dla psich klientów, którzy też wymagają pielęgnacji, a aluminiowy słoik na długo przechowa kosmetyk, który jest nieco rzadziej używany, niż ten dla ludzi.

Niemniej ważny bywa wygląd naszych samochodów!

Garaż to miejsce, w którym kosmetyki samochodowe w aluminium, poczują się „u siebie”! Dlatego wszelakie woski i pasty do karoserii zamknięte w aluminiowej formie to przepis na sprzedażowy sukces!

To tylko kilka z naszych propozycji dla zastosowania aluminiowych słoików, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz pełną gamą pojemności.

aluminiowe-sloiki-pl.jpg