Opakowania i zamknięcia do opakowań

Reduktor do butelki! Mała wielka rzecz!

Popularność kroplomierzy nie słabnie!
Klienci prześcigają się w ilości realizacji pod względem kolorów, pojemności, uszlachetnień i zadruków.
Jesteśmy dumni, że dzięki nam na rynki całej Europy trafiają naprawdę piękne rzeczy.
Do środka naszych zestawów polecamy dodać mały element, za który konsumenci będą wdzięczni.

Reduktor włożony do szyjki butelki idealnie przylega do szklanej rurki, czyszcząc ją podczas wyciągania kosmetyku. Dzięki temu konsument ma prawdziwą kontrolę nad ilością stosowanego kosmetyku – aplikuje to co we wnętrzu rurki, pomijając to co na jej zewnętrznych ściankach.

Dzisiejsze kosmetyki mają coraz większe stężenia. W ręce klientów trafiają nie tylko te typowo drogeryjne, które nie powinny zrobić nikomu krzywdy, ale też te, które dystrybuowane są przez zakłady kosmetyczne lub gabinety medycyny estetycznej – z zaleceniem kontynuowania rozpoczętej, profesjonalnej terapii.
Jeśli mamy do czynienia z kwasem hialuronowym, jego niekontrolowane kapnięcie na skórę dłoni i pozostanie na niej nawet na długi czas nie zrobi nikomu niczego złego. Jeśli jednak będzie to retinol o wysokim stężeniu, czy kwas glikolowy, warto zadbać, żeby aplikacja była bezpieczna, powtarzalna i pewna.
Niektóre zamówienia szklanych butelek realizujemy dla naprawdę małych pojemności. Szkoda by było, gdyby konsument nie mógł świadomie i w kontrolowany sposób wykorzystać całości kosmetyku, a drogocenne krople skapywałyby z rurki przy jej wyjmowaniu z buteleczki.
Proponowany reduktor pasuje idealnie na gwint 18/410

reduktor-grafika-1.png