Opakowania i zamknięcia do opakowań

Radosny rekord w trudnym roku!

Zamykamy rok 2020, w którym pobiliśmy rekord sprzedanych produktów, w drugiej połowie grudnia był to okrągłe sto milionów!
W „normalnych” warunkach otwieralibyśmy szampana i hucznie świętowali! Dziś przyjmujemy ten wynik z poczuciem dobrze spełnionego zadania i wykonania misji, która nas zaskoczyła.
Pobicie tego rekordu odbywało się w ogromnych trudach i z problemami, które nie były nam do tej pory znane, a o których pisaliśmy na bieżąco, a do których nie chcemy już wracać. Wyciągnęliśmy z nich lekcje i je zapamiętamy na zawsze.  
Dziś wiemy dużo więcej o nas, jako o firmie i o ludziach, z którymi współpracujemy. Staliśmy się zespołem nie tylko na ‘dobre’, o czym wiedzieliśmy, ale również na ‘złe’!
W tym roku odczuliśmy bardziej, niż zwykle wsparcie naszych Klientów, przekonaliśmy się, że współpracujemy z ludźmi, których nie tylko cechuje odpowiedzialność za własne biznesy, ale także mają poczucie odpowiedzialności społecznej.  Szczere rozmowy, które bywały niełatwe, wypracowywanie kompromisów między tym co trzeba, a tym co w danej chwili można osiągnąć nie były pertraktacjami czysto biznesowymi, a raczej budowaniem sojuszy, jak wspólnie stawić czoła przeciwnościom. Cała ta sytuacja bardzo nas wszystkich zbliżyła, w ujęciu czysto ludzkim.

Podsumowując wynik sprzedażowy możemy stwierdzić, że zdaliśmy ten sprawdzian, chociaż nawet nie planowaliśmy do niego podchodzić, ani w ogóle nie byliśmy na niego przygotowani!

Cieszy nas to, że kończymy ten trudny rok z tarczą!
Zdaliśmy sobie sprawę w ostatnich miesiącach z tego, jak ważne są nasze produkty w ochronie zdrowia, a nawet życia. Kiedy pandemia nie chce nas opuścić, nasze dozowniki, atomizery i nakrętki, obecne są w każdym domu, szkole, urzędzie, a przede wszystkim w szpitalach, gdzie usprawniają pracę i relatywnie normalne życie! Hektolitry wydozowanych żeli i płynów antybakteryjnych to nasza niemała zasługa!
Poczucie ważności tych funkcji towarzyszyło nam od początku roku i niezmiennie towarzyszy każdego dnia.
Chcielibyśmy, żeby nasze produkty wróciły jednak do swoich ‘dawnych’ zadań. Żeby dozowały kremy, mydła, balsamy, czy pięknie pachnące perfumy, żeby usprawniały sprzątanie i towarzyszyły w codziennych, prozaicznych czynnościach! Żeby nie musiały brać udziału w ratowaniu życia, czy ochronie zdrowia!
Tego życzymy Państwu, wszystkim naszym Klientom oraz sobie!

Niech Nowy Rok pozwoli nam na radosne rekordy i świętowanie ich, bez cienia smutku!

sto milionów sprzedanych produktów