Opakowania i zamknięcia do opakowań

Poszerzamy ofertę produktów dostępnych w stałej dystrybucji.

Uważnie śledzimy trendy na rynku i zapotrzebowanie branży na zamknięcia do opakowań i opakowania kosmetyczne. Staramy się by nasza oferta była elastyczna i spełniała oczekiwania wszystkich poszukujących idealnego produktu dla siebie. Przede wszystkim słuchamy opinii naszych Klientów, ich sugestii i propozycji, co jest nieodłącznym elementem naszej codziennej pracy.
Pojawienie się kolejnych nowości na stocku Polpak Packaging jest m.in. odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, szukających produktów dostępnych w mniejszych ilościach w krótkim czasie. Dlatego też już w marcu na stocku pojawią się:


- dozowniki talerzykowe –  zamknięcia, które doskonale sprawdzą się w przypadku takich produktów jak zmywacz do paznokci, czy tonik lub płyn micelarny;
- dozownik kosmetyczny – to produkt idealny dla kremu do twarzy, bazy pod makijaż, fluidu lub kosmetyków do włosów;
- dozowniki uniwersalne – sprawdzą się w aplikacji m.in. balsamu, mleczka do ciała, czy żelu pod prysznic;
- mini triggery – to zamknięcia, które znajdą zastosowanie w opakowaniach przeznaczonych do odświeżaczy powietrza, mgiełek do ciała czy odżywek do włosów;
- atomizery – dedykowane m.in. kosmetykom do pielęgnacji włosów, preparatom do opalania, czy środkom przeciw komarom;
- atomizery do perfum – jak sama nazwa wskazuje ich przeznaczeniem są perfumy, wody perfumowane i toaletowe.


Wprowadzenie zarówno zupełnie nowych produktów (atomizerów do perfum), jak i modeli już dostępnych w stałej sprzedaży, ale w innych wariantach kolorystycznych, ma dać naszym Klientom przede wszystkim większą możliwość wyboru. W praktyce oznacza to, że dobierając zamknięcie czy opakowanie dla swojego kosmetyku Klient będzie mógł wybrać spośród kilku różnych wariantów danego produktu. To z kolei nie tylko ułatwi, ale też znacznie przyspieszy cały proces wdrażania nowego kosmetyku na rynek. Dostępność większej ilości zamknięć i opakowań to też większe możliwości dla firm, które chcą wprowadzić na rynek linię próbną preparatu, lub niszową, dedykowaną jednej, ściśle określonej grupie docelowej. Mogą one po pierwsze zamówić mniejsze ilości, a po drugie otrzymać je w przeciągu kilku dni roboczych.


Zachęcamy do kontaktu w sprawie naszych nowości, które pojawią się już w marcu. Nasi pracownicy pomogą dobrać produkt, prześlą wzory do testów i zarezerwują potrzebne ilości.

nowosci-aktualnosci.png