Opakowania i zamknięcia do opakowań

Poszerzamy naszą stałą dystrybucję!

Jesień to dla nas początek nowego sezonu, do którego przygotowujemy się skrupulatnie od kilku miesięcy. Przez ten czas obserwowaliśmy rynek oraz analizowaliśmy zamówienia składane przez naszych klientów. Efektem tego są decyzje o wprowadzeniu do stałej dystrybucji dziewięciu nowych produktów!

Stała dystrybucja – dlaczego to takie ważne?

Stała dystrybucja to nasza propozycja dla klientów, którzy cenią sobie czas i szybką dostawę zamówionego towaru. Produkty oferowane w ten sposób, dostępne są niemalże od ręki, czas potrzebny na ich dostarczenie zależy często tylko od sprawnej logistyki.
Stała dystrybucja obejmuje 56 starannie wybranych towarów.Spośród ponad tysiąca produktów i ich kombinacji, które dostępne są w naszym katalogu, te prawie sześćdziesiąt to wynik wieloletniego doświadczenia, analizy rynku i zamówień naszych klientów.

Nowości!
Spryskiwacz i  spieniacz DUAL SHROUD! Do tej pory w stałej dystrybucji oferowaliśmy dwa warianty tego modelu, od teraz dostępne są kolejne dwa. Ich rosnąca popularność nie powinna dziwić – elegancki wygląd, solidne wykonanie, ergonomiczny kształt oraz niezawodność w użytkowaniu zyskują wiernych fanów z zamówienia na zamówienie.
Tej jesieni oddajemy naszym klientom nowe modele – jeden w kolorach transparentno-czarnym w połączeniu z czarnym barwionym w masie, z funkcją spieniania oraz drugi transparentno-biały, wykonany w całości z plastiku w opcji spray-off, co pozytywnie wpływa na recykling zużytego produktu. Obydwa modele oferujemy z gwintem 28/410 i długością rurki* 290 mm.

Dozowniki to jedna z najliczniejszych grup produktowych, dostępnych w naszej ofercie. Ich rodzaje, rozmiary gwintów, długości rurek oraz możliwości wybarwień i uszlachetnień są niemalże nieograniczone. Od teraz w stałej ofercie kolejne z nich – dwa warianty modelu D 312-01, oba ze złotą, błyszczącą aluminiową nakrętką. Jeden z gwintem 24/410 i rurką* o długości 165 mm, drugi 28/410 i rurką* 182 mm.
Nową grupą produktową są dozowniki NO CONTACT , których główną zaletą jest budowa mechanizmu, w którym sprężyna nie ma kontaktu z medium. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów z wyciągiem z roślin oraz substancji, które mogłyby wejść w reakcję w kontakcie ze stalą nierdzewną, z której wykonana jest sprężyna.
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwa warianty modelu D 333-01, jeden biały z gwintem 28/410, drugi czarny 24/410, obydwa z rurką* o długości 188 mm.
Nakrętki typu DISC-TOP sprawdzają się rewelacyjnie, jako praktyczne zamknięcie kosmetyków białych. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, stąd też decyzja o poszerzeniu ich asortymentu w stałej dystrybucji.
Od teraz dostępne są nowe warianty modeli:DT 401-08, cały czarny, gwint  28/410 oraz DT 401-08 – czarno-złoty (aluminiowy), gwint 28/410.
Na koniec Airlessy! Do tej pory, w stałej dystrybucji, oferowaliśmy opakowania typu Airless tylko w kolorze białym. Teraz postanowiliśmy iść w drugą skrajność i proponujemy elegancką czerń.
Czarna butelka modelu AB 1151-02 o pojemności 50 ml może być łączona z pompką i nasadką w następujących kombinacjach kolorystycznych: czarną pompką z czarno-transparentną nasadką, białą pompką z białą lub transparentną nasadką.
Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem!

*Długość rurki mierzona jest od uszczelki. Wymiana lub skrócenie rurki jest usługą dodatkową, wycenianą indywidualnie, według specyfikacji klienta.

Stała dystrybucja, nowości, polpak