Opakowania i zamknięcia do opakowań

Oferta termokurczliwych folii poliolefinowych!

Jako dostawca opakowań kosmetycznych i zamknięć do opakowań jesteśmy częścią firmy Polpak Sp. z o.o. W zależności od branży znana jest ona z różnego asortymentu produktów i usług. Przed ponad trzydziestoma laty rozwinął się dział produkcji maszyn pakujących, następnie dział opakowań kosmetycznych i zamknięć oraz dział termokurczliwych folii poliolefinowych.
Przez lata te trzy główne nurty budowały swoją mocną markę, niejako niezależnie od siebie, odnosząc ogromne sukcesy w swoich dziedzinach.
Dział folii termokurczliwych w związku ze swoim rozwojem potrzebował systemowych udogodnień, które zaproponował dział Polpak Packaging.

W ramach restrukturyzacji firmy do działu opakowań przyłączony został dział poliolefinowych folii termokurczliwych.
Efekt synergii, który wyniknie z tego połączenia jest nie do przecenienia. Oferta Polpak Packaging kierowana głównie do branży kosmetyczno-detergentowej, wzbogacona o folie termokurczliwe, będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę.  Z drugiej strony doświadczenie pracowników działu folii oraz ich znajomość innych branż m.in. spożywczej, czy przemysłowej, pomoże nam skierować kompleksową ofertę do niemalże wszystkich produkcyjno–usługowych gałęzi gospodarki. 

Zaufanie, które procentuje
Ogromnym atutem, na który mozolnie, każdego dnia pracujemy, jest zaufanie naszych klientów. Jesteśmy pewni, że proponując im nowe rozwiązania, które gwarantowane są logiem „Polpak Packaging”, będziemy w stanie zaoferować jeszcze więcej, a ciągle rzetelnie i na najwyższym poziomie.
Już wkrótce będziemy informować o szczegółach oferty!

zielone-tlo-liscie-pasek-waski-1.png