Opakowania i zamknięcia do opakowań

Polpak Packaging nie ma opakowań do kolorówki?!

Faktycznie, nie zaproponujemy opakowań na tusz do rzęs, wykręcaną kredkę do oczu, na błyszczyk, ani nawet na cienie do powiek…
Ale gwarantujemy, że bez naszych rozwiązań „kolorówka” nie byłaby tak kolorowa, jaką jest.

Opakowania na podkłady!
To nasza kolorowa siła

Szeroki wybór airlessów, znajdujący się w naszej ofercie może przyprawić wybierającego o zawrót głowy.
Jednak po zweryfikowaniu: medium, jego gęstości i dozy oraz preferowanego tworzywa, z którego airless ma być wykonany, po dodaniu zdobień mających być na nim zastosowane, pula się zawęża.
Otrzymujemy produkt spełniający najsurowsze wymagania, który przekazany w ręce konsumentów będzie niezawodnym akcesorium.
Warto dodać, że airlessy można opróżnić do ostatniej niemalże kropli. Wynika to z ich wewnętrznej konstrukcji, tłok wydobywa cały kosmetyk na zewnątrz opakowania.
Kolejnym produktem do zapakowania podkładów są szklane butelki z
dobranym do nich dozownikiem kosmetycznym lub dropperem.  Taki zestaw jest eleganckim opakowaniem mającym wiele zalet. Zastosowanie szkła bursztynowego gwarantuje ochronę produktu przed promieniowaniem UV.
Droppery, które wzorowane są na laboratoryjne pipety pozwalają odmierzyć idealną dozę kosmetyku, potrzebną w danym momencie.
Dozownik kosmetyczny pozwoli natomiast na aplikację bez kontaktu wnętrza kosmetyku ze skórą.

Utrzymaj kolor!
Dozowniki i airlessy to również świetny pomysł na zamknięcie bazy pod podkład, która choć nie jest kolorowa sama w sobie, cały makijaż bez niej bywa niedoskonały.
Jeśli zatem zdamy sobie sprawę z tego, że kolorowy makijaż zaczyna się na kremie nawilżającym oraz na bazie pod podkład, nie może w tym zabraknąć naszych opakowań.
Przed aplikacją cieni do powiek poleca się także zastosowanie bazy, która zamknięta w poręcznym mini słoiczku z naszego asortymentu będzie idealnym domknięciem etapu przygotowania twarzy pod pełen makijaż.

Przygotowanie twarzy pod makijaż to jedno, ale również jego wykończenie jest istotne.
Fixery do makijażu muszą otulić twarz idealną mgiełką.
Nie może tu być mowy o zbyt dużych kroplach, które zamiast utrwalić make-up zrobią na nim nieestetyczne plamy.
Dlatego polecamy nasze atomizery, które przetestowane razem z docelowym medium dadzą nam szansę na wspólne stworzenie duetu idealnego!
 
A na koniec to wszystko umyjemy!
Mleczko do demakijażu, czy płyn micelarny powinny być wygodne i poręczne.
Warto zamknąć je nakrętkami typu disc top lub flip top.
Radą dla firm jest to, że mając takie nakrętki w zapasie z najpopularniejszym gwintem można używać ich do różnych produktów z tej samej serii!
Radą dla klientek natomiast to, że pozostawienie takiej butelki z najprostszą nakrętką, umycie i przelanie do niej kosmetyku z opakowania zastępczego to ekologiczne „re-use”, czyli ponowne użycie!

Żele do mycia twarzy zakręcone dozownikiem, a kremy w airlessie…
I mimo, że faktycznie nie mamy (prawie) niczego do kolorówki, to jesteśmy jej integralną częścią!

opakowania-kolorowe-pl.png