Opakowania i zamknięcia do opakowań

Polpak na targach WarsawPack!

W dniach od 23 do 25 kwietnia w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo na targach WarsawPack wystawiać się będą oba działy firmy Polpak – dział maszyn i dział opakowań.
Na naszm stoisku F2.36 w hali F odwiedzający będą mieli możliwość poznania oferty działu maszyn, czyli linii pakujących, konstruowanych na indywidualne zamówienie klienta.
Dział opakowań zaprezentuje natomiast przegląd swoich produktów – od stałej dystrybucji, a w niej spryskiwacze dla branży detergentowej, dozowniki, atomizery, kroplomierze dedykowane kosmetykom.  Nie zabraknie także produktów na specjalne zamówienie oraz indywidualnych rozwiązań w postaci zadruków, etykiet i uszlachetnień, które stanowić mogą idealne uzupełnienie airlessów i szklanych butelek z oferty.

Warszawska impreza targowa jest dla nas szczególnie ważna, gdyż wystawiamy się na niej od samego jej początku i już za rok będziemy świętować wspólne dziesięciolecie. Warszawa jako stolica i centralne skrzyżowanie szlaków  handlowych jest gwarancją tego, że raz do roku spotykają się tu zarówno przedstawiciele branży opakowaniowej jak i firmy, które poszukują rozwiązań w tym zakresie.

Mamy nadzieję, że i tym razem sprostamy wysokim wymaganiom tych ostatnich i zaproponujemy najbardziej optymalne, funkcjonalne, a co za tym idzie najlepsze rozwiązanie spełniające ich potrzeby.

zaproszenie na warsawpak