Opakowania i zamknięcia do opakowań

Pierwsze targi tej jesieni za nami!

Z ogromną radością i podekscytowaniem czekaliśmy na pierwsze targi po prawie dwuletniej przerwie. Towarzyszyły nam również obawy, czy ktoś jeszcze, tak jak my, tęsknił za bezpośrednimi spotkaniami i, tak jak my, cieszy go taka forma nawiązywania kontaktów biznesowych. Nasze wątpliwości zostały rozwiane już w pierwszych godzinach Międzynarodowych Targów Opakowań – Packaging Innovations. Nasze stoisko było bardzo chętnie odwiedzane przez gości targowych.
Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy zobaczyć naszych stałych klientów w dobrej formie i przede wszystkim w zdrowiu.
Radością było to, że do naszego stoiska trafili przedstawiciele firm, z którymi nie mieliśmy do tej pory przyjemności współpracować.
Zobaczyliśmy na własne oczy, że branża kosmetyczna, mimo przeciwności losu, jest w imponująco dobrej kondycji. Duże firmy mają się świetnie, małe rosną, a nowe ciągle powstają.
Nasz asortyment i niskie MOQ’i produktów ze stocku są stale aktualizowane, podczas licznych targowych rozmów zostaliśmy utwierdzeni w tym, że idziemy z duchem branży, a nasze zamknięcia i opakowania kosmetyczne są poszukiwane przez odbiorców.
Bezpośrednie spotkania z naszymi kontrahentami od zawsze były i ciągle są dla nas niezwykle cenne.
Już teraz cieszymy się na spotkanie z Państwem w Poznaniu na targach Taropak, na wspólnym stoisku obu działów firmy POLPAK – naszym oraz produkcji linii pakujących. W dniach 4 – 6 października zapraszamy na stoisko 69 w hali nr 6!

Kolejnym naszym dużym wystąpieniem targowym będą Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego – CosmeticBusiness, które odbędą się w Monachium w dniach 20 i 21 października tego roku.
Zapraszamy na stoisko D18 w hali nr 3!

spotkania-ktore-inspiruja.png