Opakowania i zamknięcia do opakowań

Pakujemy wiosenną regenerację

Kolejna wiosna stoi u progu, zrzucamy chętnie ciężkie ubrania i cieszymy się coraz intensywniejszymi promieniami słońca. Naszej skórze powinniśmy pomóc zrzucić ciężar, jaki pozostawiły na niej: centralne ogrzewanie, które skutecznie ją wysuszyło, smog, który ją przez ostatnie miesiące konsekwentnie zanieczyszczał, czy tłuste kremy, ważne przy ochronie przed mrozem i promieniami UV, teraz zupełnie zbędne.

Wszystkie zabiegi oczyszczające wymagają starannie dobranych produktów, natomiast ich wartość nierzadko determinuje rodzaj opakowania. Oczyszczające pianki nie miałyby racji bytu, gdyby nie dozowniki spieniające. Peelingi, czy żele myjące zamknięte w podręcznych opakowaniach będą wygodniejsze w użyciu, jeśli zastosujemy odpowiednie nakrętki, np.: disc-top.
Do zamknięcia lekkich odżywczych kremów proponujemy szereg rozwiązań airless. Ich szeroki wachlarz pojemności i aplikatorów pozwala także na wykorzystanie ich m.in. do kremów pod oczy. Jeden z naszych produktów z oferty airlessów punktowych serii 1190 z pewnością zaskoczy jakością najbardziej wymagających klientów, a ich dodatkowe warianty, jak np. masująca stalowa kuleczka wpłynie na komfort aplikacji. 
Kolejnym opakowaniem, które dedykowane jest rozwiązaniom specjalnym są szklane buteleczkii dopasowane do nich kroplomierze, które doskonale sprawdzają się dla takich kosmetyków jak olejki, sera, czy kwasy.
Taki cykl zabiegów przygotuje naszą skórę na słoneczną wiosnę, a nam doda pewności siebie i świadomości, że witamy ją w najlepszej kondycji.

kroplomierze, airless bottle, spieniacze, atomizery, atomizer, dozownik