Opakowania i zamknięcia do opakowań

Opakowania airless do zadań specjalnych.

W codziennym życiu szukamy wygody, dobrej jakości i maksymalnej oszczędności czasu. Kryteria te znajdują zastosowanie również w przypadku kosmetyków. Zależy nam na produktach wygodnych w użyciu, szybko wchłaniających się i o doskonałych właściwościach. Moment aplikacji odgrywa tutaj niebagatelną rolę, a co za tym idzie właściwie dobrane opakowanie może okazać się kluczem do sukcesu. Dlatego dzisiaj chcemy zaprezentować Państwu trzy modele opakowania airless, wyposażone w trzy różne aplikatory.
Airless zakończony pędzlem to opakowanie doskonałe do wszelkiego rodzaju kosmetyków do twarzy. Wygodny przycisk umożliwia łatwe dozowanie kosmetyku, a szeroki pędzel ułatwia jego równomierne rozprowadzenie na skórze. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku fluidu, bazy pod makijaż, kremu, oraz np. mleczka do demakijażu gdzie pędzel może pomóc w usunięciu resztek makijażu i dodatkowo spełnić funkcję masującą.


Drugi model opakowania airless zakończony roller’em z gąbką to również niezwykle funkcjonalny i nowoczesny produkt. Precyzyjny mechanizm gwarantuje optymalne dozowanie kosmetyku, a miękka gąbka umożliwia wygodne rozprowadzenie go na skórze, połączone z przyjemnym uczuciem masowania. Opakowanie dedykowane jest wszelkiego rodzaju kosmetykom do pielęgnacji, twarzy, szyi dekoltu oraz również fluidom i podkładom.


Ostatni, trzeci model airlessa wyposażony jest w niewielki, punktowy aplikator. To opakowanie jest propozycją dla produktów takich jak różnego rodzaju serum, preparaty przeciw trądzikowi, kosmetyki przeciwzmarszczkowe, czy na przebarwienia. Niewielka doza i precyzyjny aplikator umożliwiają punktowe nałożenie preparatu skierowane bezpośrednio na problematyczny obszar.


Przedstawione opakowania to tylko niewielki wycinek spośród produktów dedykowanych konkretnym kosmetykom, z oferty Polpak Packaging. Wśród ściśle wyselekcjonowanych rozwiązań znajdziecie Państwo także m.in. punktowe opakowania airless typu „pen”, aplikatory do pudru czy opakowania silikonowe.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Polpak Packaging i składania zapytań.

polpak packaging, butelki kosmetyczne, zamknięcia,