Opakowania i zamknięcia do opakowań

Odśwież wizerunek swojego produktu!

Każdy początek nowego roku kojarzy nam się ze zmianami, noworocznymi postanowieniami i mnóstwem pomysłów do zrealizowania. Jesteśmy zmobilizowani i pełni zapału do wykonania założonych celów. To może być również dobry czas na odświeżenie wyglądu naszego opakowania np. środka czyszczącego typu: płyn do szyb. To opakowanie nie musi być nudne! Czasem zmiana niepozornego zamknięcia wystarczy by zachować, lub nawet wzbogacić dotychczasowe funkcjonalności urozmaicając wygląd całego opakowania.
Dlatego też chcemy zaproponować Państwu nowe modele spryskiwaczy i spieniaczy, dostępne w stałej dystrybucji, w ofercie Polpak Packaging. Oferowane produkty charakteryzuje ciekawa kolorystyka wybarwienia, którą można dopasować zarówno do barwnych jak i stonowanych etykiet informacyjnych opakowania. Dodatkowym atutem są nieszablonowe komponenty zamknięć (np. dłuższy cyngiel) oraz nowoczesny kształt korpusu. Warto podkreślić, że ceny prezentowanych spryskiwaczy i spieniaczy są porównywalne do pozostałych modeli, od lat dostępnych w stałej dystrybucji.
Zmiana samego zamknięcia nie jest dużą ingerencją w cały projekt opakowania produktu, a z pewnością odświeży jego dotychczasowy wygląd nadając mu nowoczesny charakter.


Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Specjaliści z Polpak Packaging z chęcią przygotują ofertę cenową, prześlą wzory poglądowe i odpowiedzą na Państwa pytania!

produkty polpak