Opakowania i zamknięcia do opakowań

Niesłabnące zainteresowanie kosmetykami do włosów skłoniło nas do poszerzenia naszej oferty!

Włosy to jeden z atrybutów zdrowego wyglądu, którym chcą się poszczycić zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Firmy kosmetyczne zrozumiały tę potrzebę, a my rozumiemy, że najskuteczniejszy kosmetyk musi być zamknięty w poręczne, bezpieczne i wygodne opakowanie, stąd decyzja o wprowadzeniu nowego produktu do naszej oferty.
Stożkowa nakrętka z dodatkowym zabezpieczeniem jest idealnym aplikatorem do wcierek, odżywek oraz peelingów do skóry głowy. Jeśli zatem kosmetyk ma trafić pomiędzy włosy ta nakrętka będzie doskonałym pomysłem.
Nasza nowość to także propozycja dla producentów wody lamelarnej, której rzadka konsystencja oraz zalecany sposób aplikacji wymagają właśnie zamknięcia z niewielkim otworem, który pozwala z jednej strony na kontrolowanie ilości płynu, a z drugiej na jego równomierne rozprowadzenie po całej długości włosów.

Nakrętkę polecamy również do zastosowania w profesjonalnych kosmetykach używanych w salonach fryzjerskich.  Popularny w ostatnich czasach toner do włosów, który jest doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej koloryzacji lub odświeżeniem koloru włosów będzie dużo poręczniejszy w aplikacji dzięki naszej nakrętce.
Stożkowa nakrętka staje się kolejnym produktem w naszej ofercie, która uzupełnia inne produkty do kosmetyków do włosów.
Do wcierek polecamy atomizer z przedłużoną dyszą, do szamponów i odżywek dozowniki oraz klasyczne nakrętki disc-top, natomiast to odżywek bez spłukiwania, do produktów termoochronnych – mini triggery.

Nasze produkty można zamówić w dowolnym wybarwieniu, a przez to skomponować niepowtarzalną serię z unikatowym znakiem rozpoznawczym w postaci zamknięcia w nietypowym kolorze.
Klasyczny czarny lub biały, a może któryś z niemalże nieograniczonej palety Pantone?
Wybór może wpłynąć na sukces sprzedażowy, bo wyróżnienie się w drogerii – stacjonarnej lub on-line musi w dzisiejszych czasach trwać ułamki sekund!
Najczęściej klient wybiera oczami, jeśli jednak spotkał produkt on-line, przeczytał o jego właściwościach, warto nadać mu cechę charakterystyczną, żeby w drogerii wiedział, że to było to!

nakretka-stozkowa.png