Opakowania i zamknięcia do opakowań

Naprawdę DUŻA doza!


Nasza oferta jest bogata w produkty, które znajdują zastosowanie w kosmetykach lub detergentach domowych.  
Posiadamy jednak jeszcze takie zakamarki katalogu, do których zaglądają tylko nieliczni, a może czas pochwalić się szerszej klienteli dozownikiem z naprawdę DUŻĄ DOZĄ!
Jest to dozownik, którego nie spotkamy pod prysznicem, nie będziemy nim dozować ani żelu, ani szamponu, ani nawet balsamu… Choć w konstrukcji działa dokładnie tak samo, to jego głównym atrybutem jest naprawdę duża doza, wynosząca 27 ml!
Jest to dozownik do zadań specjalnych!

Branża spożywczo-gastronomiczna od lat używa tego dozownika!

Niewiele naszych produktów odnajduje się w branży spożywczo - gastronomicznej, ten natomiast działa tam świetnie.
Dozowane są nim sosy, na przykład do hot-dogów czy hamburgerów w barach szybkiej obsługi, na stacjach benzynowych, ale też na zapleczach dużych restauracji. Zamknięcia te są praktyczne, higieniczne oraz pozwalają kontrolować dozę poprzez odpuszczenie dozownika w momencie, o czym decyduje przygotowujący posiłek.
Popularne w Polsce dodawanie syropu do piwa odbywa się również przy pomocy naszego dozownika.
Jeśli o alkoholach mowa, coraz częściej można spotkać dozownik z dużą dozą przy mocnych trunkach o dużym litrażu, gdzie rozlewanie byłoby nieporęczne. A naszym dozownikiem można szybko napełniać kolejne kieliszki gości.

Pomocnik w dozowaniu z kanistra!

Dozowniki z dużą dozą, jak i inne nasze produkty, bardzo dobrze współgrają z preparatami czyszczącymi.
Producenci specjalistycznych środków sprzątających, zaopatrujący w swoje produkty szpitale, budynki użyteczności publicznej, biurowce, czy galerie handlowe, dołączają do kanistrów właśnie dozowniki z dużą dozą.
Nasze zamknięcie spełnia w tym momencie dwa ważne zadania. Z jednej strony ułatwia przelanie płynu, bez konieczności dźwigania ciężkiego kanistra, do wiadra z wodą lub rozlania go do mniejszych butelek. Z drugiej wspiera osobę sprzątającą w odpowiednim dozowaniu koncentratu. Producenci opisując na etykiecie proporcje rozcieńczenia preparatu z wodą, chętnie wskazują na ilość „pompek” na litr wody.
Dzięki temu można przygotować idealny w swoich proporcjach roztwór detergentu z wodą, bez obawy, że wyleje się za dużo detergentu i uszkodzi czyszczone powierzchnie lub jego zużycie stanie się nieekonomiczne.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły oferty naszych produktów.

dozownik z dużą dozą