Opakowania i zamknięcia do opakowań

Jeszcze nie szach, ale już MAT!

Lato w pełni, czas wakacji i urlopów, ale my nie próżnujemy.
Mamy dla Was…
piękną,
dostępną na specjalne zamówienie,
NOWOŚĆ.
Atomizer w wyjątkowym matowym wydaniu – M 661-01. Akcent, który uszlachetni każde opakowanie. Idealny do produktów pielęgnujących twarz i ciało, ale też do: perfum do wnętrz, perfum dla zwierząt, zapachowych i odświeżających mgiełek do ciała.
Tradycyjne, chętnie stosowane, znane i praktyczne zamknięcie, które dzięki matowieniu matrycy zdobyło nowy look.
Ta niewielka zmiana umożliwiła nadanie powiewu świeżości i nowoczesnej elegancji.
Doza 0,13 ml +/- 0,04 ml oraz gwint 24/410.
Z możliwością wyprodukowania w dowolnym kolorze.
Nasz nowy atomizer swoją matową teksturę osiąga dzięki specjalnej matrycy, przy pomocy której jest kształtowany. Jest to zatem bardzo prosta i relatywnie szybka metoda produkcji, a gotowy produkt jest już matowy, bez dodatkowej obróbki.
W naszym katalogu znajdują się produkty wytwarzane tą metodą, dozownik D 315-01, na gwint 24/410. Klasyczny w kształcie, niezawodny w działaniu, a dzięki matowej wersji wygląda dużo szlachetniej, niż jego gładki brat bliźniak.
Kolejny to dozownik spieniający D 3402-01, na gwint 28/400, którego matowe wykończenie daje wrażenie szlachetnej satyny i osobom wrażliwym sensorycznie uprzyjemnia doznania dotykowe.

Cała seria w macie!
Jeżeli mat jest właśnie tym czego potrzebujecie w całej swojej serii produktowej, a atomizer i oba dozowniki nie wyczerpują tej puli… Mamy na to rozwiązanie!
Niemalże każdy, z oferowanych przez nas produktów może stać się matowy!
Składając zapytanie, warto dopytać naszych handlowców o „sprayowanie z efektem matu”!
Jest to metoda uszlachetnienia, która wymaga nieco więcej zaangażowania na produkcji. Mianowicie gotowy produkt, w kolorze zamówionym przez klienta, pokrywany jest warstwą matującego go lakieru.
Dzięki takiemu zabiegowi możemy uzyskać dowolne zamknięcie w macie lub z połyskiem. Wariacji ich wykorzystania może być dużo, część produktów z serii na dzień zamknięta z połyskiem, a część na noc matowa... Intensywność pielęgnacji rozróżniona opakowaniem – delikatny połysk, intensywny mat!
Klienci kupują oczami i, o ile nie są w stanie zweryfikować tego, czy dany produkt przyniesie oczekiwane efekty, to są w stanie oszacować, że opakowanie daje im obietnicę!
Opakowaniem należy tę obietnicę wyrazić i przekazać tak żeby konsument stojący przed sklepową półką zrozumiał ją natychmiast, przyjął do siebie i chciał się przekonać  o jej spełnieniu!

Czasami niewielka zmiana potrafi wywołać efekt wow!
po który zapraszamy!


matowy-atomizer-wybrany.png