Opakowania i zamknięcia do opakowań

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami podczas Packaging Innovations 2019!

Wiosenne targi w Warszawie są co roku okazją do spotkania z naszymi stałymi klientami, do poznania nowych firm oraz do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Możliwość zaprezentowania nowych produktów oraz całego spektrum możliwości ich modyfikacji jest dla nas bardzo cenna!  Dzięki osobistym spotkaniom wiemy, że mogliśmy pokazać Państwu nie tylko ofertę katalogową, ale także nasze nowości, z których jesteśmy dumni.
Rozmowy z Państwem to dla nas ważna motywacja do dalszej pracy, za co dziękujemy.

Każda impreza targowa to święto dla poszczególnych branż, Packaging Innovations jest takim corocznym wydarzeniem dla branży opakowaniowej.
Udział w targach zaczyna się dla nas na kilka miesięcy przed ich faktycznym terminem. Po podjęciu decyzji o dołączeniu do grona wystawców, zaczynamy planować te dwa kulminacyjne dni. Przeprowadzamy burze mózgów w naszej firmie, szykujemy eksponaty targowe zgodne z najnowszymi trendami, które będą odpowiedzią na potrzeby naszych klientów i propozycją rozwiązań dla nowych kontrahentów. Same dni targowe stanowią dla nas ukoronowanie tych przygotowań i poniekąd test, jakim jest konfrontacja z Państwem.

Jesteśmy inspiracją i jesteśmy inspirowani
Podczas samych targów spotkaliśmy się z naszymi klientami, ale również z naszą konkurencją.  Wszystko to jest dla nas niezwykle cenne, gdyż możemy być inspiracją i zostać zainspirowanymi jednocześnie. Targi to wspaniała okazja do rozmów o planach, potrzebach i propozycjach ich rozwiązania, ale także o nowych trendach i kierunkach, w których powinniśmy się rozwijać.

Dzięki spotkaniom z Państwem nabraliśmy świeżego wiatru w żagle, który dodał nam energii do dalszej pracy!

Packaging Innovations