Opakowania i zamknięcia do opakowań

Duże możliwości małego zamknięcia.

Spośród całego spektrum zamknięć do opakowań na uwagę zasługują nakrętki, które będą bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku wielu produktów z branży chemicznej czy kosmetycznej. Te niepozorne produkty właściwie dobrane do medium i dostosowane kolorystycznie do całego projektu będą jego doskonałym dopełnieniem.

Nakrętki typu disc-top to zamknięcia, które znajdą zastosowanie m.in. w kosmetyce. Bardzo dobrze sprawdzą się w aplikacji kosmetyków do twarzy (mleczko, tonik, płyn micelarny), włosów (szampon, odżywka) a także ciała (balsam, żel pod prysznic). Ruchomy dysk (umieszczony w górnej części nakrętki) stanowi jednocześnie wygodną formę aplikacji i właściwe zabezpieczenie dla produktu chroniąc go przed wyciekiem lub wysychaniem. Podobne zastosowanie mają zamknięcia typu flip top, które często stosowane są do produktów do kąpieli, takich jak oliwki czy olejki. Warto podkreślić, że tego typu nakrętki coraz częściej pojawiają się również na produktach spożywczych. Oliwę z oliwek czy ocet balsamiczny w opakowaniach zamkniętych disc topem czy flip topem można spotkać w wielu sklepach, gdyż cieszą coraz większym zainteresowaniem ze strony Konsumentów.
Na uwagę zasługują również nakrętki typu push pull, które najczęściej możemy znaleźć na takich produktach jak chociażby płyn do mycia naczyń. Górna część zamknięcia – dozownik push pull umożliwia szybkie odblokowanie i wygodną aplikację medium.  Zainteresowaniem cieszą się także nakrętki aluminiowe, które można wykorzystać np. do różnego rodzaju produktów sypkich typu gruboziarniste sole do kąpieli.

Duża różnorodność umożliwia przede wszystkim producentowi dobranie nakrętki, która spełni wszystkie założone wymagania. Możliwości dowolnego wybarwienia, zastosowania zdobień sprawiają, że wydawałoby się zwykła nakrętka może być niezwykłym wykończeniem całego opakowania.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą nakrętek Polpak Packaging


2-tydzien-grafika.png