Opakowania i zamknięcia do opakowań

Dozowniki talerzykowe

Dozowniki talerzykowe podbiły jakiś czas temu serca fanek malowania i zdobienia paznokci. Już od kilku lat doceniają one wygodę i szybkość działania dozowników talerzykowych, których największą zaletą jest możliwość obsługi ich jedną ręką. Wystarczy przyłożyć wacik do tytułowego talerzyka, nacisnąć, a zmywacz do paznokci go nasączy.
Nie tylko domowe, czy profesjonalne manikiurzystki chcą korzystać z tej wygody.
Dozowniki talerzykowe to świetny pomysł na zamknięcie do toników, płynów micelarnych czy mleczek do demakijażu.     
Opatrzenie płynów takim dozownikiem to nie tylko duża wygoda, ale także gwarancja, że produkt nie wyleje się przy przypadkowym przewróceniu butelki.
Kolejnym atutem dozowników talerzykowych jest możliwość kontrolowania poziomu nasączenia wacika. Jednorazowe lub wielokrotne naciśnięcie „pompki” determinuje ilość wydozowanego produktu.

Śpiesz się po woli
Odpoczywaj szybko!

Nasze codzienne życie wymusza na nas bieg i pośpiech. Podczas kosmetycznych rytuałów chcemy nieco zwolnić, ale z drugiej strony ciężko wyzbyć się presji czasu. Mamy tu swego rodzaju paradoks, chcemy zwolnić, ale nie marnować cennych minut na np. obsługę niewygodnych buteleczek.
Dozownik talerzykowy może być odpowiedzią na ten paradoks – poręczny, wygodny i pozwalający nasączyć wacik jedną ręką.

Jest to oczywiście też idealne narzędzie pracy w zakładach kosmetycznych, kiedy czas poświęcony klientce jest ściśle określony, cenna jest każda minuta, a staranności wymaga wykonywany zabieg, a nie obsługa niezbędnych akcesoriów.

Dodatkowym atutem naszych dozowników talerzykowych jest fakt, że mogą być wybarwione na dowolny kolor. Mogą być matowe lub błyszczące.
To niby drobny szczegół, ale podniesie wartość kosmetyku, najpierw na drogeryjnej półce lub w sklepie internetowym, jako element przykuwający wzrok, a później jako dekoracja zakładu kosmetycznego lub domowej toaletki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!dozowniki talerzykowe