Opakowania i zamknięcia do opakowań

Dozowniki spieniające w natarciu!

Lekkie jak chmurka!
Ptasie mleczko, bezy, czy amerykańskie pianki Marshmallow kojarzą się z lekkością i rozkoszą dla podniebienia. Chętnie korzystamy z lekkich pianek również w kosmetyce, odkąd sięgamy pamięcią mieliśmy pianki do stylizacji włosów i do golenia. Jednak od paru lat coraz większą popularność zyskują inne kosmetyki skomponowane w tej lekkiej formule, m.in.: mydła do twarzy, rąk, czy całego ciała, środki do higieny intymnej, kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt i małych dzieci; odżywki, szampony, farby do włosów, ale także kremy do rąk, balsamy do ciała, samoopalacze, a nawet podkłady do twarzy.
Producenci kosmetyków dedykujący swoje kosmetyki klientom, którzy oczekują środków skutecznych, ale delikatnych, zaklinają je w formę pianki. Wrażliwi konsumenci, znający swoją skórę lub włosy, wiedzą, że ciężkie kremy, balsamy, środki odżywcze na bazie olejów mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. Skóra z zapchanymi porami zostanie pozbawiona kontaktu z powietrzem i doprowadzona nie tylko do dyskomfortu związanego ze swędzeniem, ale nawet do podrażnień i stanów zapalnych. Klasyczne środki myjące mogą natomiast nie sprawdzić się przy skórze z odczynem alergicznym, czy oparzeniami słonecznymi, gdzie potrzebny jest kosmetyk lżejszy od samej wody.
Lekkość pianki docenią również włosy, które poddane jej działaniu zyskają piękny wygląd bez obawy o obciążenie i utratę objętości fryzury.

Nasza oferta jest skrojona
na miarę Twojej oferty!

W naszym katalogu produktów znajdują się klasyczne dozowniki pianotwórcze przeznaczone do butelek z gwintem 28, 30, 40 oraz 43 mm, które można dopasować do butelek o różnych pojemnościach, w zależności od rodzaju kosmetyku.
Oprócz klasycznych dozowników, z których pianę można wydobyć na dłoń oferujemy również zakończone silikonową szczoteczką. Kosmetyk na niej pozostaje, a aplikację można połączyć z przyjemnym masażem. Całość zabiegu, dzięki szczoteczce jest bardziej higieniczna – unikamy przenoszenia ewentualnych zanieczyszczeń z dłoni na twarz, a silikonową nakładkę można zdjąć i dokładnie umyć.
Z pianą do garażu!
Formuła pianki została również doceniona przez producentów kosmetyków samochodowych. Czyszczenie tapicerki ze skóry czy alcantary wymaga nie tylko specjalnego detergentu, ale także odpowiedniej jego ilości. Pianka gwarantuje, że konsystencja nie jest zbyt zbita, nie staje się tłustą plamą, zanim zostanie rozprowadzona szczoteczką lub szmatką. Nie dozuje się też cieczy, która wchłaniałaby się w czyszczony materiał i np. gąbkę pod spodem. W przypadku czyszczenia elementów wnętrza samochodu również sprawdzają się idealnie silikonowe szczoteczki, które stanowią integralny element jednej z grupy naszych dozowników. Dzięki nim w ręku mamy detergent i narzędzie.

Skąd ta piana?

Podczas rozmów z naszymi klientami spotykamy się z dużym zainteresowaniem wprowadzenia na rynek kosmetyków z dozownikiem spieniającym. Zawsze zwracamy uwagę na to, że oprócz  właściwego składu kosmetyku czy detergentu musi być dodany środek pianotwórczy.  Właśnie dzięki niemu możemy czuć lekkość pianki na co dzień.

Ekonomicznie i ekologicznie

Nasze dozowniki  spieniające D 3404-04 mogą być wykonane z dodatkiem PCRu! Regranulatu pochodzącego z recyklingu. Jeśli do pierwotnego surowca zostanie dodane 15 lub 30% PCRu gotowy produkt zachowa stabilność i funkcjonalność.
Kosmetyki w piance mają również ten atut, że ich doza objętościowo powinna być mniejsza, niż doza kosmetyku w żelu, czy w kremie, ale wizualnie i wydajnościowo jest dużo większa i tak samo skuteczna!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązania dla Państwa produktu!