Opakowania i zamknięcia do opakowań

Atomizery i kroplomierze do wcierek do skóry głowy, nie tylko dla włosomaniaczek!

Włosomaniactwo, czyli świadoma pielęgnacja włosów, to coś co staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej znane i zadamawia się w łazienkach wielu kobiet. Rozpoznanie porowatości włosa i dobór odpowiednich kosmetyków jest punktem wyjścia do osiągnięcia efektu tafli lub do wydobycia naturalnego skrętu.
Jednym z ważnych etapów tego rodzaju pielęgnacji są wcierki, które w zależności od przeznaczenia, poprawiają kondycję skóry głowy lub cebulek włosowych. Niemałym wyzwaniem dla producentów  jest znalezienie opakowania do tego produktu. Butelka oraz zamknięcie muszą spełnić kilka warunków, m.in. marketingowe i ochronne, ale w przypadku wcierek, najważniejszym z nich jest wygoda aplikacji.
Z czystym sumieniem możemy polecić dwa rozwiązania z naszego asortymentu, które sprawią, że klientki chętnie będą wracały po Państwa produkt!

Atomizer kosmetyczny – poręczny i precyzyjny

Pierwszym z nich są atomizery kosmetyczne, model 623-01. Ich stosunkowo niewielka doza – 0,13 ml, poręczny kształt oraz przedłużona dysza, którą można skierować pomiędzy włosy, będą idealnym dopełnieniem jakości Państwa produktu. Dodatkowym atutem zastosowania atomizera jest kontrola dozowanego produktu, nie ma tu zagrożenia, że wyleje się go zbyt dużo, natomiast jeśli okazałoby się, że jest za mało, można swobodnie ponowić dozowanie.

Kroplomierz – nie tylko z apteki
Kolejnym rozwiązaniem jest kompletne opakowanie kosmetyczne – kroplomierz z butelką.
W tym przypadku również mamy pełną kontrolę nad ilością aplikowanego produktu, ale dodatkowo może być stosowany do ciężkich i gęstych preparatów na bazie olejów. Elegancki wygląd i laboratoryjna precyzja dają gwarancję bezpiecznej i przyjemnej aplikacji kosmetyków.

Również dla farmacji!

Skóra głowy potrzebuje różnego rodzaju wsparcia, czasami są to wyżej opisane zabiegi pielęgnacyjne, a innym razem farmakoterapia lub zwalczenie „niechcianych gości”. W każdym przypadku liczy się precyzja dotarcia do skóry głowy oraz kontrola dozy.
Niezależnie zatem, czy potrzebna jest pielęgnacja, czy interwencja medyczna wygoda i precyzja dozowania zachowane będą dzięki naszym rozwiązaniom!

precyzja-ktora-insp.png