Opakowania i zamknięcia do opakowań

Dla pupili? Czy dla właścicieli?

Nasze zamknięcia, choć wiodą prym w świecie kosmetyków do pielęgnacji skóry ludzi, świetnie odnajdują się również w królestwie zwierząt.
Każdy właściciel swojego pupila doskonale wie, jak wymagająca jest jego pielęgnacja.
Koty co prawda dbają o swoją higienę na własną rękę…, choć może bardziej by pasowało na własną łapę, to często im też trzeba pomóc. Natomiast psy wymagają bezwzględnej pomocy człowieka w niezbędnych ablucjach.
Jeśli zatem musimy naszego psa lub kota wykąpać, zaaplikować mu kosmetyki do skóry, zadbać o uszy, oczy czy dotrzeć do przestrzeni w łapkach, nasze zamknięcia świetnie się do tego nadadzą.

Naszym celem jest wygoda podczas dbania o zdrowie i komfort mniejszych przyjaciół. Wiemy doskonale, że nie każde ze zwierząt lubi być poddawane zabiegom higieniczno-pielęgnacyjnym, dlatego dobór szybkiego w obsłudze i poręcznego opakowania jest kluczowy.

Dozownik, czy disc-top?
Szampony mogą być zamknięte na dwa sposoby. Warto pomyśleć o grupie docelowej. Jeśli jest nią pies mały, wymagający małej ilości szamponu, dozownik będzie świetnym rozwiązaniem. Jeśli jednak mamy podjąć walkę o czystość owczarka niemieckiego, łatwiej będzie polać go szamponem bezpośrednio z butelki, a wtedy poręczniejszy będzie disc-top!

Uszy, łapki, skóra… atomizer z długą dyszą!
Precyzyjne trafienie w miejsce, które wymaga pielęgnacji to nie lada wyzwanie, szczególnie, jeśli pacjent jest wyjątkowo ożywiony i niechętnie współpracuje. Ułatwiając całą procedurę zatroskanemu właścicielowi, warto oddać mu precyzyjne narzędzie w postaci naszych atomizerów farmaceutycznych.
Do wyboru mamy trzy rodzaje z tej grupy produktów – z długą, prostą końcówką, skierowaną na wprost lub z dyszą skierowaną w bok – dłuższą lub krótszą.
Zastosowanie takich zamknięć to wygoda w użyciu, ale też minimalizowanie strat produktu podczas aplikacji w utrudnionych warunkach oraz pewność, że środek leczniczy lub pielęgnacyjny trafi w miejsce, które tego wymaga.
„Uśmiech” naszego pupila to najlepszy „odstresowywacz”!
Pies swoja radość może wyrazić merdającym ogonem, spojrzeniem, przytuleniem, ale najlepiej zdrowym uśmiechem!
O uzębienie warto dbać nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych Rozwiązaniem na zamknięcie pasty do zębów może być opakowanie typu Airless. W naszej ofercie znajduje się ponad 70 rodzajów tych opakowań. Oprócz różnic w  pojemnościach, kształtach i materiałach, z których są wykonane, różnią się dozą. Przy higienie uzębienia małych zwierząt należy być szczególnie uważnym, żeby nie przesadzić z ilością pasty. Airlessy mają precyzyjnie określoną dozę, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do takich zadań.


Mini trigger na oznaczanie terytorium!
Choć traktujemy naszych czworonogów, jak członków rodziny, rozmawiamy z nimi i wiemy, że nas rozumieją, nie możemy zapomnieć, że to ciągle zwierzęta. Nasz pies, czy kot ma w genach dzikość, konieczność oznaczania zapachem swojego terenu, przyciągania lub odpychania innych swoimi feromonami. Jeśli w mieszkaniu kumuluje się zbyt dużo tego zapachu, może stać się odpychający nawet dla tych, których odpychać nie powinien.
Spryskiwacze, czy mini triggery to doskonały pomysł na zamknięcie neutralizatorów zapachów.
Warto je mieć również w okolicach kociej kuwety!

Atomizery do zadań specjalnych!

Suchy szampon, spray ułatwiający rozczesywanie lub nadający blasku sierści, a może środek eliminujący swędzenie lub odstresowujący zwierzaka? Te i wiele innych produktów zamkniemy naszymi atomizerami, tworzącymi idealną mgiełkę! Jedna doza wystarczy? A może większa ilość produktu powinna trafić na wymagające tego miejsce? Właściciel decyduje!
Kroplomierz na łapki i nosek!
Nie tylko ludzka skóra jest narażona na wysuszenia! Jeśli łapki czy nosek pieska lub kotka wymagają nawilżenia lub natłuszczenia, preparat w kroplomierzu będzie świetnym pomysłem.

W tym, jak i we wszystkich wyżej wymienionych przykładach produktów i dobranych do nich zamknięć i opakowań, najważniejsza jest wygoda i precyzja aplikacji oraz doza.
Produkty dla zwierząt domowych trafiają do różnych kategorii wagowych, dlatego to właścicielu musi móc decydować i wiedzieć, że na sierść pekińczyka wystarczy jedna kropla środka nabłyszczającego sierść, ale już wyżeł potrzebuje czterech kropel, a dog harlequin… większego opakowania…

that-makes-u-unique.png