Opakowania i zamknięcia do opakowań

Czarny atomizer do perfum, droppery i szklana butelka! Nowości w stałej dystrybucji!


Nowości w stałej dystrybucji!

Nasza ‘stała dystrybucja’, czyli gotowe produkty, dostępne w naszym warszawskim magazynie, to odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Obserwujemy zainteresowanie oraz zamówienia i na tej podstawie podejmujemy decyzje o wprowadzeniu produktów na listę „dostępnych od ręki”.
Grupa ta charakteryzuje się tym, że są to gotowe produkty i niestety nie można zmienić ich koloryzacji, ale ich największym atutem jest fakt, że na dostawę czeka się zaledwie od 2 do 3 dni.
I są to faktycznie produkty uniwersalne, cieszące się od wielu lat niesłabnącą popularnością wśród naszych odbiorców.
Warto wspomnieć, że w przypadku produktów z rurką (spryskiwacze, spieniacze, mini triggery, atomizery, dozowniki) możliwe jest dostosowanie jej długości do indywidualnych preferencji zamawiającego.

Droppery nie tylko dla farmacji!
Kroplomierze kojarzące się do niedawna z produktami aptecznymi, zadomowiły się również w branży kosmetycznej. W połączeniu ze szklaną butelką, najczęściej w bursztynowym kolorze, są doskonałym opakowaniem dla olejków, kwasów kosmetycznych, czy odżywek do skóry głowy.
Kroplomierz jest idealny do precyzyjnego odmierzania produktu, a butelka, poza gustownym wyglądem, chroni kosmetyk przed promieniami UV.
W ostatnich latach coraz częściej atuty dropperów doceniają producenci wyrobów paramedycznych. Olejki z konopi, mieszanki wyciągów z ziół, czy olejki do stosowania w aromaterapii odmierzane precyzyjnym i jednocześnie praktycznym dropperem zyskują na popularności.
Często tego typu produkty wytwarzane są w niewielkich manufakturach, które koncentrują się na najwyższej jakości i zapewnieniu płynnych dostaw wybranej grupie odbiorców.
Wprowadzone przez nas do stałej dystrybucji droppery i butelka o pojemności 30 ml umożliwiają zamawianie również niedużych partii tych opakowań.
W naszej ofercie znalazły się trzy droppery, długość rurki każdego z nich wynosi 72 mm (mierzone od uszczelnienia), gwint to 18/410, natomiast kolorystyka i charakterystyka są różne: czarna główka i czarna karbowana nakrętka CRC, biała główka zestawiona ze srebrną nakrętką oraz czarna ze złotą nakrętką.
Gwint i długość rurki pasują do naszej nowej 30 mililitrowej butelki.

Atomizer do perfum

Nasza stała dystrybucja została poszerzona o czarny atomizer do perfum, dzięki temu możecie Państwo od ręki zamawiać je w trzech kolorach: srebrnym, złotym i wspomnianym czarnym.
Wszystkie one są na gwint 15/400 oraz przystosowane do zamknięcia w postaci zacisku.
Naszą ambicją jest wsłuchiwanie się w głos branży i odpowiadanie na bieżące potrzeby naszych Klientów.
Stała dystrybucja to jedna z wielu naszych reakcji na potrzeby rynku.

Zapraszamy do kontaktu!


4-976.png