Opakowania i zamknięcia do opakowań

Cosmoprof w Bolonii 28. kwietnia – 1. maja – nasze pierwsze wystąpienie targowe w tym roku!

Targi to święto dla branży!
To miejsce, w którym dochodzi do spotkań klientów z ich dostawcami, konkurencji między sobą oraz, przede wszystkim, potencjalnych dostawców z potencjalnymi klientami.
Mimo iż wszystko może się odbyć on-line, telefonicznie, a wzory lub ostatecznie zamówione towary mogą być przesyłane między firmami, to nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Wszyscy doskonale wiem, że dużo łatwiej prowadzi się korespondencję mailową z osobą, którą poznało się osobiście. Wymiana poglądów na tematy ważne dla branży i dla poszczególnych przedsiębiorstw, ale nawet prozaiczne rozmowy o pogodzie, pozwalają na nawiązanie więzi.
Czas pandemii bardzo ograniczył ten rodzaj spotkań, tym bardziej cieszymy się, że ten rok jest znowu otwarty na targi branżowe.

Zapraszamy do Bolonii!

Tegoroczne wystąpienia targowe zaczynami z naprawdę wysokiego C.
Po raz pierwszy będziemy wystawcą na największych europejskich targach kosmetycznych w Europie.
Jest to dla nas ogromne wyzwanie i wielka szansa na promocję naszych produktów w słonecznej Italii i w całej Europie Zachodniej. Od ponad półtora roku jesteśmy bardzo aktywni na włoskim rynku. Wiele firm stało się naszymi klientami, a jeszcze więcej poznało nas, jako przedsiębiorstwo, z którym potencjalnie można nawiązać współpracę. Decyzja o udziale w bolońskich targach to też stworzenie niepowtarzalnej okazji do spotkania naszego działu eksportu z firmami, z którymi do tej pory tylko telefonują lub mailują. Nawiązania wspomnianej już więzi, szczególnie cennej w południowych krajach naszego kontynentu.
Nie ukrywamy również, iż fakt, że dołączyliśmy do grona wystawców jest dla nas dużą nobilitacją. Staniemy w szranki z największymi firmami naszego europejskiego świata!
Nieskromnie jesteśmy jednak pewni siebie i tego, że potrafimy sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nami rynek i tym, które stawiamy sobie sami!

Strach przed dalekosiężnymi planami skutecznie zasiała w nas pandemia… Dlatego, mimo iż planujemy kolejne wystąpienia targowe, tak krajowe, jak i zagraniczne, będziemy informować o nich na bieżąco, tuż przed imprezami.
Teraz zgłaszamy pełną gotowość do wyjazdu do Bolonii!
Do zobaczenia na miejscu lub w naszych relacjach

zaproszenie na cosmoproof