Opakowania i zamknięcia do opakowań

Cosmetic Business z Polpak Packaging

Zbliża się kolejna edycja targów Cosmetic Business, które odbędą się w dniach 21-22 czerwca, w Monachium. Po raz kolejny Polpak Packaging weźmie udział w tym wydarzeniu, w charakterze wystawcy. Na stoisku D 25 w hali nr 3 zaprezentujemy Państwu nowości dostępne w naszej ofercie. W tym roku będą to między innymi innowacyjne aplikatory do produktów sypkich, dedykowane kosmetykom do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów.
Zaprezentujemy Państwu również niezwykle funkcjonalne, „punktowe” opakowania airless, które dzięki precyzyjnym aplikatorom doskonale sprawdzą się w stosowaniu kosmetyków bezpośrednio na określoną partię skóry. Warto zaznaczyć, że niektóre z nich wyposażone są dodatkowo w metalową kulkę pełniąca funkcję chłodząco-masującą. Ponadto na stoisku będą mogli Państwo zobaczyć tradycyjne opakowania i zamknięcia, takie jak słoje czy atomizery, ale z elementami wykonanymi z naturalnego drewna bambusowego. Ten najnowszy trend kierowany jest głownie do produktów ekologicznych, wykonanych z naturalnych substancji i cieszy się dużą popularnością.
Oczywiście to tylko kilka przykładów spośród wszystkich opakowań  i zamknięć dostępnych w ofercie, dlatego też serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnego zaproszenia na targi zapraszamy do kontaktu: +48 22 519 39 61, biuro@polpak.pl


nowy-news-1.png