Opakowania i zamknięcia do opakowań

Bądź instafriendly z naszym mini triggerem

Jednym z ciekawszych zamknięć w naszej ofercie są mini triggery.
Rozwiązanie to jest niejako łącznikiem pomiędzy ofertą kosmetyczną i detergentową naszych produktów. Mini triggery odnajdują się doskonale jako zamknięcie produktów domowych, jak i beauty.
Ze swoim zgrabnym i nowoczesnym wyglądem stosowane są m.in. do ekskluzywnych kosmetyków domowych. Zastosowane do perfum do wnętrz z odpowiednio dobraną butelką stają się nie tylko elementem przykuwającym wzrok klienta na półce sklepowej, ale również dekoracją mieszkania i muzą domorosłych fotografów.
Mini triggery to także idealne rozwiązanie do detergentów w butelkach o pojemności do 500 ml. Stosunkowo niewielka butelka ze spryskiwaczem w wersji „mini” stworzy poręczny i elegancki duet.
Również odżywki do spryskiwania roślin domowych świetnie sprawdzają się w butelkach zamkniętych mini triggerem.

Instagram to miejsce, w którym rodzą się, trwają i wygaszają trendy.
Długość życia trendów jest często nieprzewidywalna, zależna od pory roku, lockdown’ów oraz od ogólnego nastroju panującego w kraju.
Obserwowanie trendów i hasztagów, które zyskują na popularności to zadanie każdego marketera branży B2C. Prawdziwym wyzwaniem jest przełożenie trendów na własną markę i przebicie się w odpowiednim momencie do instargamowego mainstreamu.
Od dłuższego czasu niesłabnącym trendem, oprócz wnętrz w ogóle, są rośliny doniczkowe.
Najpierw przebojem weszły monstery, które cały czas mają się świetnie, nie tylko jako rośliny, ale też jako printy na tkaninach, czy akcesoriach domowych. Monstery wciągnęły za sobą do domów i do internetu inne rośliny doniczkowe. I dziś w modzie jest rośliny mieć, dbać i publikować storisy na ten temat.

Rośliny potrzebują czasu i pielęgnacji.

Planując opakowanie do odżywki do roślin warto mieć zatem na uwadze, żeby jej wygląd był instafriendly, czyli… fotogeniczny, w kolorach dopasowanych do tematyki, w tym przypadku do zielonych liści roślin oraz przede wszystkim wywołujący impuls „też taki chcę”. Instagram to nie tylko influenserzy, z którymi współpraca musi być płatna. Instagram to miliony użytkowników, którzy wymieniają się opiniami, zdjęciami i polecają sobie rozwiązania i produkty z interesujących ich zagadnień.
Niech polecają sobie Twoje produkty!

Dzięki naszym mini triggerom i eleganckiej butelce prozaiczna odżywka do roślin może stać się gwiazdą Instagrama!
Dobrze dobrana butelka i kolorystyka pozwalają na stworzenie fajnego domowego gadżetu, który po zużyciu odżywki może zostać w domu na dłużej i służyć do pryskania roślin wodą.

Niegasnącym trendem są wnętrza.
Choć ciężko na zdjęciach oddać zapach, opublikowanie na zdjęciu domowych perfum świadczy o tym, że ten dom nie tylko jest pięknie urządzony, ale w dbałości o każdy detal nie zapomniano o zapachu.
Instagramowe zdjęcia są zawsze mocno wystudiowane, nie ma tam miejsca na przypadek, ani na „brzydkie rzeczy”. Jeśli coś ma prezentować piękny zapach, musi być piękne w swojej oprawie.

Nasze nowoczesne mini triggery w połączeniu z eleganckimi butelkami dają duże pole do popisu dla stworzenia instagramowej gwiazdy.

W stałej dystrybucji posiadamy modele w kolorach czarnym, białym i transparentnym. Pamiętać należy, że na życzenie klienta jesteśmy w stanie wybarwić je w dowolnym kolorze z próbnika Pantone.
Chętnie doradzimy, jakie zamknięcie będzie najlepszym rozwiązaniem dla Państwa produktu oraz przedstawimy szczegóły oferty!


mini-trigger-pl-1.png