Opakowania i zamknięcia do opakowań

Tuby kosmetyczne – styl i klasa prostych opakowań

Od niedawna w ofercie opakowań kosmetycznych Polpak Packaging mogą Państwo znaleźć tuby kosmetyczne. Te proste, lekkie opakowania cieszą się sporym zainteresowaniem wśród producentów wszelkiego rodzaju kosmetyków. Nie ma w tym nic dziwnego gdyż tuby są nie tylko bardzo praktyczne, ale również wygodne w użytkowaniu. W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo trzy rodzaje tub polietylenowych w kilku różnych pojemnościach.


Na uwagę zasługuje zwłaszcza tuba zakończona dozownikiem, która pomimo ogólnej popularności tego typu opakowania, stosowana jest stosunkowo rzadko. Warto podkreślić, że aplikacja kosmetyku za pomocą dozownika jest niezwykle wygodna i precyzyjna, gdyż mamy możliwość kontrolując dozę zaaplikować określoną ilość kosmetyku. Tuba z dozownikiem to idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy typu krem, baza czy fluid, ale także dla produktów do ciała takich jak balsam czy mleczko. Ten rodzaj opakowania, z aplikatorem w postaci dozownika z pewnością doda prestiżu i elegancji każdemu kosmetykowi.
Ponadto w ofercie znajdą Państwo jeszcze dwa rodzaje tub: jedną zamykaną nakrętką a drugą zamknięciem flip top. Tego typu opakowania są często wybieraną opcją w przypadku kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Mniejsze pojemności są szeroko stosowane w przypadku preparatów do twarzy od środków oczyszczających typu peeling po kosmetyki do makijażu np. fluid. Z kolei większe pojemności znajdą zastosowanie w przypadku produktów do ciała, czy do włosów. Dla wszelkiego rodzaju kremów do rąk/stóp, balsamów, mleczek czy odżywek do włosów tuby są praktycznym i stosunkowo atrakcyjnym cenowo wyborem, który przy okazji spotyka się z pozytywnym przyjęciem przez rynek i konsumentów.
Warto zaznaczyć, że również w tym przypadku nasi Klienci mają możliwość modyfikacji kolorystyki opakowań oraz ich zdobienia czy uszlachetniania. Dzięki temu mogą Państwo już na samym początku dostosować swoje opakowanie do stworzonego projektu tak by było dopełnieniem zaplanowanej akcji marketingowej.


Wszystkich zainteresowanych nowymi opakowaniami zachęcamy do kontaktu, a dostępne modele tub polietylenowych mogą Państwo obejrzeć tutaj.

tuby, tuby polietylenowe, tuby kosmetyczne, opakowania koemstyczne