Opakowania i zamknięcia do opakowań

Ekskluzywna nowość w ofercie firmy Polpak Packaging!

Nasza działalność na rynku trwa z sukcesami od ponad 25 lat, nie byłaby ona możliwa, gdyby nie ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów, bycie częścią branży i realnie wpływanie na jej rozwój.
Obecnie do naszego asortymentu wprowadzamy zupełnie nowy produkt, który jest doskonałym uzupełnieniem oferty opakowań i zamknięć kosmetycznych, a są to tuby.
Papierowe tuby dają wiele możliwości dodania elegancji produktowi i wyróżnienia go na półce sklepowej.
W naszej ofercie dostępne są tuby ozdobne, dwudzielne, dedykowane produktom klasy premium. Budowa tuby to zwój tektury, dostosowany grubością do indywidualnego zamówienia klienta oraz w naszym przypadku, teleskopowe zamknięcia.


Możliwości uszlachetnienia
Zamknięcie Państwa produktu w tubie nabiera naprawdę ekskluzywnego charakteru, jeśli etykieta jest odpowiednio dobrana. Technologia druku daje ogromną ilość rozwiązań, które możemy Państwu zaoferować. Od etykiety najprostszej, w postaci papieru do kaszerowania, który jest najbardziej popularny, jeśli chodzi o etykietowanie tub użytkowych, poprzez papier o większej gramaturze lub papier prążkowany.
Zadruk etykiety to możliwość realizacji fantazji grafika przy pomocy najnowocześniejszych elementów uszlachetniających – hot/cold stamping, softtouch, barwienie papieru w masie, lakier wypukły
Tuba może być wyróżniona konkretną marką nie tylko poprzez etykietę, ale również przez logo czy inny wybrany emblemat na wieczku – tu polecane są dwie techniki – tłoczenie, jeśli wykonujemy to w metalowym wieczku lub tampodruk dla wieczek tekturowych i metalowych.

Oprócz standardów, które dostępne są w naszym katalogu, jesteśmy w stanie zaproponować szereg indywidualnych rozwiązań, wśród nich:
- tuby dla substancji sypkich, zabezpieczone wgrzaną lub wklejoną membraną z cienkiego aluminium, zamknięcia wieczkami nakładanymi z plastiku lub wciskanymi plastikowymi lub metalowymi
- zabezpieczanie wnętrza tuby lakierem ochronnym lub cynkowaniem
- ozdobny zadruk wnętrza tuby
W przypadku tub, jak i każdych innych opakowań, musimy poznać wymagania naszych klientów – jaki cel chcą osiągnąć, jaki przekaz ma być niesiony i jakie funkcjonalności spełniać. Mając te informacje nasi handlowcy chętnie zaproponują rozwiązania, które pozwolą osiągnąć postawione cele.
Po szczegóły techniczne dotyczące cen, minimalnej ilości zamówień, wymogów technicznych przy projektowaniu etykiety zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.